Women Territory

Монодієти

Дієта доктора Ковалькова: меню та відгуки

Насамперед, це система харчування, а не звичайна дієта - акцентує автор. При якій можна розлучатися з трьома-чотирма кілограмами на тиждень, поправляючи при цьому здоров'я. Єдина умова - відсутність хронічних захворювань. За наявності останніх, дієта не забороняється категорично, рекомендовано лише проводити її під наглядом кваліфікованого дієтолога.

Основні тези

Як будь-яка авторська методика, дієта Ковалькова заснована на авторських постулатах. Ось її основні тези:

Медова дієта: меню та відгуки

Припустимо, скажете ви, але як вуглеводи, нехай навіть самі «правильні», можуть допомогти у зниженні ваги? А так! Вони - важіль, що запускає в організмі механізм витрачання запасів енергії, яка акумулюється в підшкірному жирі. Своєрідний каталізатор. До речі, високоуглеводной ця дієта називається не тому, що містить катастрофічно багато вуглеводів. У ній всього лише мало білків і жирів.

Медова дієта, або «солодке» схуднення

Куряча дієта: меню та відгуки

Курячих дієт існує багато і різних. Ми постараємося розглянути всі варіанти. Якщо худнути терміново, триденна монодієта - мінус два кіло. Якщо є час і потрібно скинути побільше, від семи днів у різних варіаціях: на грудках, на курячому м'ясі будь-якому (крім шкірки і субпродуктів), курка плюс ананаси, курка плюс апельсини, курка плюс грейпфрути. Під час усіх названих дієт бульйон не вживають. Для любителів бульйону є спеціальна дієта на курячому бульйоні.

Китайська дієта для схуднення: меню та відгуки

Не тільки елементарно скинути вагу, але очиститися від шкідливих речовин, накопичених, завдяки нездоровому способу життя, допоможе ця дієта. А впровадження деяких її принципів у життя допомагає омолодити тіло.

Суть дієти - в суворому дотриманні складеним меню. Навіть незначна заміна продукту схожим за якостям призводить до порушень усталеного обмінного процесу. Тому китайську дієту рекомендувати варто лише тим, хто звик до дисципліни і готовий на самообмеження. Китайські дієтологи запевняють, що безапеляційно слідуючи раціону, за 14 днів ви втрачаєте до 8 кіло. А за 21 день - 14!

Перлова дієта: меню та відгуки

Що таке перловка? Зерно цільного ячменю. Що таке ячмінь? Найцінніший злак, який містить: магній, мідь, залізо, фолієву кислоту, фосфор, кальцій, вітамін Е і В. Плюс - амінокислота лізин, яка і робить страви з перловки ситними, оскільки сприяє швидкому насиченню. Плюс - клітковина, якої перловка вельми багата. А клітковина - це відмінна робота ШКТ і очищення організму. Плюс - натуральні білки ... Ну, просто криниця «корисностей». Один мінус: як і будь-яка монодієта, трохи нудно.

Пивна дієта: меню та відгуки

Зайва вага, який набувають все поголовно любителі попити пивка, забезпечує не пиво. У його складі - гіркі речовини, які збуджують апетит. В результаті, поправляються немає від пива, а, все-таки, від їжі, супутньої пиву. Як правило, це калорійні і ситні продукти. У пиві ж, в одній його пляшці, всього близько 450 ккал. Менше, ніж у пляшці молока. Тому, якщо пити пиво, але не є, схуднути можна.

Користь

Про користь пива зарубіжні дієтологи твердять давно. У ньому і вітаміни, і елементи - вся таблиці Менделєєва.

Голлівудська дієта: меню та відгуки

Головна «фішка» голлівудської дієти - катастрофічне зниження споживаних калорій. Так, щоб ледь «душа в тілі трималася». Судіть самі: середньодобова «зіркова» норма в день - 600! При цьому цілодобово на знімальному майданчику знаходитися, звичайно, будеш худенькою. А чи треба це нормальній людині? Нормальному - ні. А мріючому розлучитися з великою вагою - так.

У голлівудської дієті обмежень більше, ніж у подібних. Хоча, оскільки вона вже обросла легендами і міфами, багато хто не відповідають дійсності.

М'ясна дієта для схуднення: меню та відгуки

Всім відомо, яку роль відіграють білки в механізмі функціонування людського організму? Важливу. І білкові дієти саме тому популярні: начебто, худнеш і одночасно - наїдаєшся. Але витримати її з легкістю можуть тільки великі любительки м'яса.

Тривалість - 10 днів. Більше - категорично заборонено. Всім категоріям громадян та громадянок, незалежно від наявності або відсутності захворювань, віку, ваги. Постійна нестача вуглеводів більше 10 днів чревата погіршенням пам'яті, розсіюванням уваги, уповільненням всіх розумових процесів. Це вам не жарти. І, «відсидівши» благополучно належні десять днів, і втративши належні п'ять кіло, забуваємо про цю дієту на найближчий рік.

Йогуртова дієта: меню та відгуки

Йогуртова дієта - одна з корисних, одна з найсмачніших, одна з найулюбленіших багатьма. Американські вчені нещодавно з'ясували - вона ще й одна з найефективніших. Ваги на ній, за той же відрізок часу, скидається на цілих 22% більше, ніж на інших дієтах. Але, почекайте бігти в магазин за йогуртом. У дієті цієї є кілька важливих «але», які слід дізнатися і врахувати, перш ніж приступити до «йогуртовий схудненню».

Кавова дієта: меню, відгуки

Відразу варто відзначити, що кавова дієта - це дуже «агресивна» дієта, вона підходить далеко не всім і має протипоказання. Однак якщо Ви здорові і любите каву, то, можливо, це те, що потрібно. Цей напій має сечогінну дію, тому дієта на каву сприяє позбавленню від зайвої рідини в організмі. Крім того, всім відомо, що кава знижує апетит і прискорює обмінні процеси.