Women Territory

Історія моди

Історія моди: VISCONF і AFG

Visconf і AFG - бренди з одягом однаковою цінової категорії. Вони представляють моделі найвищої якості, які можуть собі дозволити амбітні леді середнього класу. Але переваги шанувальників Visconf і шанувальників AFG майже не перетинаються. Чому? З'ясувати це можна, більш детально розібравшись в історії і традиціях обох торгових домів.Visconf. Кравець Лідо Віоланте відкрив у далекому 1948 маленьке ательє в місті Емполі. Спочатку Лідо займався пошиттям зручною і модного одягу для активного відпочинку та спорту. Сама марка носила назву Violanti.

ІСТОРІЯ МОДИ: Loro Piana - стиль мільйонерів

Обидва цих італійських бренду відомі по всьому світу. Перший славний тим, що ось вже майже 100 років створює атрибути розкоші практично для всіх сфер життя найбагатших людей планети. Другий - тим, що зумів наблизити цю нечувану розкіш до життя звичайних людей, які ходять по вулицях, спускаються в метро, ​​працюють, гуляють з дітьми, але при цьому цінують стиль, комфорт і елегантність.

Як з'явилася дамська сумочка

Сумки різні важливі, а жіночі, в усякому разі, для дам, важливі особливо. Що підкреслить ваш образ, вкаже на ваш стиль і стане незамінною помічницею, просто «правою рукою», як не сумка? На думку істориків, цей архіважливе жіночий аксесуар предмет з'явився з ... чоловічого кишені.

Великий винахід Великого короляФранцузький правитель Людовик XIV, який жив у XVII столітті, не дарма отримав прізвисько «Король-Сонце». Луї обожнював гарний одяг, коштовності і був законодавцем моди для всієї європейської знаті.

10 фактів, які нас старять

Молодість - запорука привабливості, а це вірний стимул зберегти її якомога довше. Більшість жінок прагне до цього на підсвідомому рівні. Правда, іноді є щось, що їм заважає.

1. Зачіска

Недоглянуті волосся псують загальний образ жінки. Тут і питання про їх чистоті, кольорі і структурі. Про все по порядку.

10 фактів про моду, які повинна знати кожна жінка

Модний процес - це досить цікава річ. Адже мода - це не лише гонитва за новизною. Це ще й проникнення в її суть, звернення до старих традицій, до витоків. Є безліч цікавих, але маловідомих фактів про моду. Ми розглянемо 10 найбільш важливих і цікавих.

Вулична мода Японії

Вулична мода Японії - така загадкова і суперечлива. Іноді вона шокує нас, європейців, іноді викликає подив. Дорослі жінки, одягнені як маленькі дівчатка, люди в костюмах героїв аніме - далеко не повний перелік того, що може викликати здивування. І тим не менше, вулична мода Японії існує, в ній склалися свої традиції, і в багатьох вона викликає не подив, а захоплення, і для багатьох дизайнерів служить невичерпним джерелом натхнення. Японські трендсеттери задають тон на модній арені, а японські дизайнери створюють неймовірну одяг, в дусі суворої і таємничої Азії.

Індустрія моди - персони, правила, традиції

и часто купуючи плаття або, скажімо, сумочку, Ви замислюєтеся, який шлях пройшли ці речі, поки виявилися в магазині? Скільки людей доклали зусиль для того, щоб на світ з'явилася імена ця модель в даному колірному виконанні? Для цього й існує індустрія моди - складна і впорядкована структура з логічними зв'язками, яка відповідає на всі перераховані вище питання. Сьогодні ми зупинимося на її основних компонентів і згадаємо деякі персоналії.

Екскурс в історію - мода 19 століття

Якщо очі - дзеркало душі, то мода - відображення епохи. Одяг, як ні що інше, втілює прагнення, пріоритети і смаки цілих поколінь. Мода 19 століття - феномен, що сформувався під впливом численних винаходів і відкриттів в науці, утвердження реалізму в мистецтві і поступового перехід до вільної торгівлі в економіці. Ось деякі модні етапи того часу.

Російська мода - мистецтво поруч

Багато (і не тільки іноземці) звикли вважати, що Росія - країна безкрайніх полів і туги, від якої можна врятуватися лише циганськими піснями, горілкою, балетом і нічними прогулянками в кареті по Невському. Непогано ще, щоб поруч пританцьовував ведмідь, а мимо проходив мужичок в шапці-вушанці і пренепременно з балалайкою. Росія, однак, зробила крок далеко вперед, а разом з нею і російська мода - колоритна і самобутня, як і її неосяжна Батьківщина. Сьогодні ми пропонуємо Вашій увазі невеликий екскурс в історію російської моди.

Біографія Коко Шанель - життя легенди

Життя багатьох знаменитостей оповита таємницями, але мало кому з відомих світу цього вдається завуалювати своє буття так елегантно, як це зробила Коко Шанель. Ікона стилю XX століття, вона привселюдно заявила, що вік для жінки не головне і на власному прикладі довела правоту цього висловлювання. Сьогодні в нашому меню для справжніх гурманів і шанувальників феномена Коко Шанель біографія цієї легендарної жінки.