Women Territory

Стиль

Материнство чи мода? Модна мамуся не вибирає!

Вагітність і пологи раз і назавжди перевертають уявлення жінки про свою зовнішність. Здається, що легкість і стрункість пішли назовсім. Як не впасти у зневіру? Це може здатися дивним, але захоплення модними штучками - відмінний антидепресант. Модні матусі не вибирають між красою і материнством, вони ростять дитини, залишаючись такими ж стильними, що і до вагітності.

Натуральні тканини: корисні якості натурпродукта

Стиль в одязі - синонім бездоганності у всьому. У створенні стильного образу дрібниць не буває. Вибрати просто дорогу річ - цього мало. Необхідна гармонія: форм, кольору, фактури тканин. Класика жанру - натуральні тканини. У них краса, здоров'я, ідеальні споживчі властивості, тепло - по всіх позиціях матеріали,виготовлені на основі натурального волокна, лідирують над синтетичними альтернативами, які, образно кажучи, як зимове сонце - світять, але не гріють.

Свій стиль одягу - це простий спосіб говорити про складні речі

Всі жінки, незалежно від їхнього бажання, щодня постають перед оточуючими в певному образі. Чим яскравіше і креативніше буде створений імідж, тим складніше щодня втілювати його в життя. Тому багато хто воліє вибирати свій стиль одягу виходячи з особистих пристрастей і комфорту, а не відповідно до модними трендами. Захоплювати оточуючих своїм бездоганним зовнішнім виглядом хочеться і молоденьким дівчатам, і досвідченим жінкам, але не всім вдається виглядати по-справжньому стильно. Є щасливиці, наділені почуттям стилю від природи.

Стиль і мода для фігури «яблуко»

Дівчатам з фігурою типу «яблуко" не пощастило мати талію, тому їм краще носити одяг, не що підкреслює недосконалість фігури, надягати аксесуари, відволікаючі увагу від живота. Ні в якому разі не можна вибирати вузьку одяг, облягаючі речі, одяг з принтами, великими візерунками, малюнками, які привертають увагу. Підійдуть же таким дівчатам вільні речі, глибоке декольте, що підкреслює груди, неяскрава одяг.

Сукні для таких дівчат краще вибирати дуже обережно. Вигідно підкреслять таку фігуру сукні із завищеною талією і круглим глибоким вирізом. Довжина може бути самою різною: як до щиколоток, так і трохи вище коліна.

Стиль 90-х в одязі (фото)

Взагалі-то, коли в суспільстві все нестабільно, вбиратися і слідувати моді якось непристойно. Але, відчувши свободу, хотілося одягнутися по-особливому. Хотілося «перебудувати» щось у власному житті, не чекаючи глобальних соціальних змін на краще. Стала доступною європейська мода.Але багатовікові забобони заважали повністю прийняти і сліпо слідувати їй. Тому спочатку самим модним течією 90-х став мінімалізм.

Спортивний стиль одягу для дівчат (фото)

Кінний спорт нам подарував оригінального фасону піджаки, теніс - теніски, шорти і спідниці міні в складочку, бейсбол - однойменний головний убір, велоспорт дав світові модні і зручні обтягуючі шорти, лижний і ковзанярський спорт - різноманітних фасонів светри і лижні шапочки.

Спортивний стиль одягу - формування іміджу

Спортивний стиль одягу для дівчат сьогодні відрізняється великою різноманітністю і іноді просто вражає несподіванкою.

Стиль кежуал (casual) в одязі (фото)

Зародився кежуал в Шотландському місті Абердіні, точніше у футбольному клубі цього міста, що носить однойменну назву. Футбольні фанати - засновники цього клубу - вирішили якось виділитися. Замість того, щоб тупо шльопати на свій одяг емблеми клубу, вони створили цілий клубний стиль, відмітною особливістю якого стало носіння одягу певних марок. Спочатку це були Sergio Tacchini і Fila, шановані за практичність колекцій. Потім модники вирішили, що бренди, в принципі, не важливі і значно розширили асортимент «дозвільних» марок. Почавши, однак, сміливо поєднувати їх. У результаті сформувався основний принцип нового стилю - зручність шкарпетки і поєднання непоєднуваного.

Стиль гранж в одязі (фото)

Молоді завжди була властива любов до бунту. У всі часи вона повставала проти усредненности життя та особистості, прагнула бути «не такий, як усі». Це виражалося в музиці, молодіжних субкультурах і, звичайно ж, в одязі. Що, як не одяг, зможе найяскравіше продемонструвати «несхожість» і підкреслити оригінальність?

Стиль гранж в одязі, як наслідок бунту

Спочатку - це був просто протест. Небажання приділяти увагу «дрібницям», таким, наприклад, як фасон і якість костюма.

Стиль мілітарі в жіночому одязі (фото)

Колись, з волі випадку, військова форма була доступніша жінкам. Після Першої світової війни, наприклад. У той час багато текстильні підприємства були зруйновані і легка промисловість не могла забезпечити потреби жіночого населення в тканинах. У хід пішли запаси військової форми, якої залишалося багато на складах. З неї стали шити одяг, у тому числі, для жінок. Це був перший «дзвіночок» стилю мілітарі.

Послуга історії

Романтичний стиль одягу (фото)

В основі стилю лежить романтизм, витоки якого можна простежити від VIII століття. І, що цікаво, на відміну від інших модних напрямів, сучасний романтичний стиль зберіг у наш прагматичний вік більшість особливостей епохи загального романтизму. Від стабільно популярний в колекціях знаменитих будинків і абсолютно всіх брендів, починаючи від Шанель і закінчуючи Луї Віттоном. Декольте, мережива, витончені драпірування, волани і банти, рюші і жабо, легка вишивка, витончений квітковий орнамент, стильні перламутрові гудзички ... Ласкаво просимо у світ романтики!