Women Territory

Бренди

Взуттєві бренди: історія та концепція

Все більше різних брендів пропонують покупцям найякіснішу і красиве взуття. Тому мало у кого зараз загоряться очі на дешеве взуття невідомих виробників. Все зарекомендували себе бренди взуття щосезону випускають чергову модну колекцію зі своїм особливим стилем.Дана стаття пропонує познайомитися з історією і концепцією деяких популярних взуттєвих брендів.

Про бренди

Для мене ніколи не був показником - бренд, марка або реклама тієї чи іншої одягу.

Мені дуже важливо, щоб річ ідеально підходила мені по фігурі, поєднувалася з моїм настроєм і підкреслювала гідності.

Багато хто віддає перевагу шопінг закордоном, почасти в цьому є свої плюси і переваги - ціна, асортимент, але, я вважаю,що можна знайти відмінний подарунок для свого гардеробу і в столичних шоу-румах.

Бути в русі - бути вічно молодий

Сьогодні в світі все більш модно вести здоровий спосіб життя, не просто відмовляючись від шкідливих звичок, але і займаючись будь-яким видом спорту або просто активно відпочиваючи. Для кожної жінки сьогодні стає все більш актуально підтримувати своє здоров'я і красу. Найпростіший і вірний спосіб зберегти молодість душі і тіла - спорт,або активна хобі, де потрібні не тільки бездоганні навички крою та шиття, а постійний рух.

Для кожної жінки аспект краси і молодості дуже важливий, тому питання чи займатися активним відпочинком або спортом не варто, питання в тому, яким.

Модні бренди - прориви цього сезону

Як не потонути в морі модних новинок? Для багатьох відповідь на це питання очевидна: вибирати бренди, перевірені часом, адже це не просто назва, а ціла історія, репутація, за яку ручаються вже не одне десятиліття. Ми рекомендуємо звернути увагу на бренди модного одягу, не настільки відомі як Gucci і Chanel, але від того не менш якісні і привабливі.

Світ високої моди - світові бренди

Кажуть, зустрічають по одягу. У наш час, коли колекції від-кутюр змінюють один одного з вражаючою швидкістю, вірність це висловлювання не викликає сумнівів. Однак, зовнішній вигляд, тобто одяг, - лише мала частка того, на що впливає мода. Світ високої моди - втілені ідеї, що підпорядковуються собі поведінку і стиль життя людей. Ми пропонуємо огляд найвідоміших світових брендів, які свого часу зробили переворот в області моди, завоювавши визнання і довіру дійсних цінителів краси.