Women Territory

Здоров'я дитини

Кімнатні рослини для дитячої кімнати

Багато батьків часто задаються наступним питанням: «які квіти повинні стояти в дитячій кімнаті»? З одного боку рослинність має бути присутня в кімнаті малюка обов'язково, так як очищення повітря і сприятливий мікроклімат повинен бути в будь-якому приміщенні. Особливо, якщо сім'я живе в міській квартирі,де повітря від токсичних вихлопних газів з вулиці просто обов'язково потрібно очищати.

Як підвищити імунітет дитини без ліків?

Як підвищити імунітет дитині? Враховуючи в наш час екологію, міський спосіб життя, часті стреси, неправильне харчування, імунітет дорослих і дітей останнім часом значно знизився. Але, як же підвищити імунітет? Як зміцнити здоров'я дитини без допомоги ліків? У цьому вам допоможуть прості рекомендації:

Спорт в ранньому віці: користь чи шкода

Про те, що спорт корисний для здоров'я, обізнаний кожна людина. І все турботливі батьки хочуть, щоб їх дитина росла здоровою, тому часто віддають дітей у різні спортивні секції. Однак можливий і зворотний результат - легко завдати непоправної шкоди незміцнілий організм малюка. Тому, перш ніж зважитися долучити дитину до спорту, важливо ознайомитися з деякими правилами.

Угри у дитини

У даній статті мова піде про те, які процеси найчастіше стають причиною появи вугрів у дітей, а також про те, які методи боротьби існують і що слід робити батькам, щоб убезпечити своє чадо від цієї напасті.

Перш ніж перейти безпосередньо до опису особливостей вугрової висипки, особливо такої проблеми, як вугри у дитини,слід зазначити, що існує вікова класифікація, в залежності від якої, лікарі ставлять конкретний діагноз і призначають відповідне лікування.

Корисна гімнастика для дитини

Діти дуже допитливі і кожен день придумують собі нові заняття. Традиційні вправи, як правило, малюкам не подобаються. Цікавіший варіант - весела гімнастика, яка одночасно є оздоровчим заняттям і розвагою.

Весела гімнастика з народження

Захоплююча гімнастика для дитини з перших місяців життя - це відмінна можливість укріпити його здоров'я за допомогою занять, що проводяться в ігровій формі. Рухливі розвиваючі ігри, вправи пальчиками приводять у захват будь-якого немовляти.

Як правильно чистити зуби дітям?

«Пішли» перші зубки. Малюк починає потребувати догляді. Так, він поки не їсть м'ясо, не п'є чай і взагалі, крім маминого молочка і водички нічого не вживає, але вже в материнському молоці, як в будь-якій їжі, містяться вуглеводи, негативно впливають на «новеньку» незміцнілу емаль.

До рочку

Навіть у немовлят буває карієс.Він називається «пляшковий» і його причина - молочко, суміш або сік, які малюк «їсть» з пляшечки перед або під час сну.

Чи можна маленькій дитині в баню?

Якщо зробити історичний екскурс, можна згадати такі факти: на Україні в лазнях ... народжували. І похід туди родиною, з грудними дітками, був справою звичайним. Знайомство »з лазнею і зараз може статися у дитини ще до народження, коли баню відвідує майбутня мама. Якщо так, то малюк підготовлений. І в баню йому можна.

З трьох місяців - вважають одні фахівці. З трьох років - заявляють інші. Чому такі різні думки? Тому що лазня лазні - різниця. Дорослі ходять в баню паритися. Малюки - загартовуватися.

У лазню з дитиною

В основі корисного впливу лазні лежить контраст. Температурні впливу повітря і води на людину чергуються - гарячі з прохолодними. Це - ефект контрастного душу, лише посилений багаторазово. Під впливом лазні шкіра піддається глибокому очищенню. Розкриваються пори, з них виходить піт,а з ним видаляються різноманітні мікроби та інші непотрібні «гидоти». Зокрема, з організму виходить молочна кислота - неодмінний супутник втоми і перевтоми.

Загартовування дітей у домашніх умовах

Сенс загартовування в тому, що в результаті систематичних тренувань, найчастіше «холодових навантажень», організм пристосовується і адекватно реагує на зміни температури, виробляючи достатньо тепла, щоб не переохолоджуватися, і зменшуючи тепловіддачу. Методи загартовування дітей, як і дорослих, мають багато схожого зі спортивними тренуваннями: домогтися ефекту від їх проведення можна, тільки регулярно виконуючи необхідні процедури і зробивши їх невід'ємною частиною режиму дня. Отже, які ж основні правила загартовування дітей?

Загартовування дітей дошкільного віку

Загартовування відіграє найважливішу роль у формуванні імунітету людини. Тому починати гартувати дитину бажано з самого раннього віку. Дітки, яких починають гартувати в 2-3 роки, рідше хворіють, швидко адаптуються при вступі в ясла, енергійні і рухливі, з гарним апетитом. Однак проводити процедури загартовування дітей раннього віку потрібно строго виконуючи основні правила: