Women Territory

Від 1 до 3

Які небезпеки очікують дитину на вулиці

Ваш карапуз тільки-тільки навчився самостійно ходити, а біг, стрибки і присідання йому й поготів даються насилу. Однак це не заважає в'юнкому малюкові раз у раз здійснювати різні небезпечні «Па» з метою дістатися до зацікавив його предмета, будь-то кинутий ким-то по неохайності недопалок або лежача в урні порожня пляшка з під води. З віком інтереси дитини зміняться, і йому стане цікаво інше: лазіння по високим крутих сходах, деревам, дахах гаражів і т.д., - що теж небезпечно, як не крути.

Як швидко привчити дитину до горщика

Всі мами, які пережили «горшковий період» мають різний досвід. Чийсь карапуз освоїв горщик легко. Чийсь ніяк не бажав розуміти, для чого ця «штука» призначена. Чиясь дитина слухняно і радісно ходив на горщик і раптом застрайкував, навіть підходити до нього перестав. Хтось привчився швидко. У іншого процес зайняв тривалий період і протікав у постійній боротьбі й муках обох сторін. Звичайно, діти - різні. Але в «делікатному» справі привчання до горщика важливо знати дві речі: коли і як?

З якого віку дитині потрібна подушка і яка?

Сон - це важлива частина життя для дорослих людей і для дітей також. Саме маленькі дітки більшу частину часу проводять у сні. Це обумовлює необхідність правильного підбору подушки для малюка, щоб вона не завдала шкоди його формирующемуся організму.

Як вибрати дитячий горщик?

Всі батьки, бажаючи своїм дітям тільки найкращого, повинні уважно ставитися до їх здоров'ю та повноцінному розвитку. Для цього важливо правильно підходити до вибору одягу і необхідних для малят предметів, у тому числі і горщика.