Women Territory

Пологи

Що потрібно брати в пологовий будинок?

Крім того, що до народження дитини потрібно підготуватися психологічно, необхідно також взяти з собою речі, які знадобляться в пологовому будинку вам і новонародженому. Збори краще почати заздалегідь. Складіть все у сумку або пакет, нехай чекає своєї години. Справа в тому, що пологи можуть настати несподівано і вам буде не до зборів, на перший план вийде правильне дихання і відлік часу між переймами. Цілком можливо, що ви в метушні небудь забудете. Розкажіть чоловікові або іншим близьким, де все лежить.

Правильне дихання при пологах

Правильне дихання при пологах має важливе значення для народження здорового і міцного малюка. Крім того, опанувавши технікою дихання, ви зможете зменшити больові відчуття і забезпечити дитині безболісний вихід на світло.

Коли з'являється задишка

Під час вагітності можуть з'явитися проблеми з дихання. Це обумовлено тим, що матка, що збільшується зрушує органи черевної порожнини і діафрагму. Тому, коли з'являється задишка:

Пологи за кордоном: Австрія, Німеччина, Швейцарія

Народження дитини - це, безумовно, відповідальна подій для всіх батьків. Природно, що кожна мати бажає своїй дитині тільки найкраще, і, коли приходить час для пологів, замислюється, як забезпечити собі і маляті максимальний комфорт. Якщо ви не бажаєте народжувати в своїй країні, то альтернативним варіантом для вас стануть пологи за кордоном.

Пологи після кесаревого розтину: чи реально?

Пологи в житті жінки - доленосна подія, яке викликає не тільки трепет, але і, найчастіше, загострене почуття страху і тривоги, як за себе, так і за малюка. Якщо перші пологи відбувалися шляхом кесаревого розтину, то народжувати повторно природним шляхом зважиться далеко не кожна жінка. Тим більше не кожен лікар візьметься приймати пологи після кесаревого розтину. Наскільки це реально? Ми з вами спробуємо розібратися у всіх тонкощах цього питання.

Пологи домашні: особливості, популярність, стимуляція

Уявіть таку картину: ви і ваша кохана людина поруч, приглушене світло, грає спокійна музика. Це цілком могло б бути романтичним побаченням, якщо б не було ... пологами в домашніх умовах.

На сьогоднішній день існують різні способи народження дітей: природні пологи, вертикальні пологи, кесарів розтин, але, мабуть, жоден інший вид не викликає стільки протиріч, як пологи домашні, які останнім часом стали користуватися все більшим попитом. Жінки пояснюють свій вибір безліччю причин.

Пологи з чоловіком: що таке партнерські пологи?

Світ наш неухильно змінюється, разом з ним змінюється і уявлення про пологи. Якщо якийсь час назад в Росії ніхто і не чув про те, що таке партнерські пологи, то на сьогоднішній день це стає досить поширеною тенденцією. Не кожна жінка погодиться на пологи з чоловіком, у свою чергу не кожен чоловік зможе діяти адекватно в ситуації, далекій від його розуміння. Що ж таке партнерські пологи з чоловіком? Чи варто йти на такий крок?

Вертикальні пологи: підготовка та протипоказання, плюси і мінуси

Пологи у вертикальному положенні - це зовсім не ноу-хау. Якщо зануритися в історію акушерства, то можна з подивом помітити, що саме таким чином жінки народжували на Русі до XVIII століття. А до горизонтального методу прийшли лише в результаті розвитку технологій: місце бабок-повитух зайняли лікарі-акушери - як правило, чоловіки - і приймати пологи у лежачих жінок їм було просто зручніше. У країнах же Африки, Південної Америки та Азії - цей метод є звичним і по сей день. Адже вертикальні пологи - це, в першу чергу, фізіологічна природність. Жінка протягом всього родового процесу має можливість сама вибирати зручне для неї положення на кожному етапі.