Women Territory

Дозвілля

Іграшки та вік дітей: відповідності і користь

Багато слів було сказано щодо вибору іграшки за віком - хронологічним або фактичному. Тим не менш, дослідження показують, що це питання є особливо важливим в найзагальнішому сенсі.

Процес розвитку ігр та відповідно іграшок - щось поступове, схильне певним законам. Тобто, кожен етап гри відбувається з-за стадії, яка передувала нинішньої, і так до кінця, минуле - передумова справжнього.

Як впоратися з двійнятами

Звичайно, двоє дітей - це вдвічі більше щастя в родині, більше посмішок і радості. Але, разом з тим, це величезні турботи, більше обов'язків і менше вільного часу. Молодій недосвідченій мамі дуже складно впоратися з кількома дітлахами. Особливо важко, коли діти одного віку.

З-за навислого вантажу обов'язків мама може впасти в депресію, що негативно відіб'ється не тільки на її здоров'я, але і на добробуті всіх членів сім'ї.

Будиночок для дитини

Будь-яка дитина мріє мати свій особистий куточок, в якому можна грати, зустрічати дорогих гостей або усамітнюватися для відпочинку. Хорошим рішенням стане ігровий будиночок. Зараз в магазинах великий вибір готових будов на будь-який смак і колір, але їх вартість зупиняє від покупки. Набагато цікавіше і приємніше, якщо житло для непосиди побудовано своїми руками.

Як навчити дитину збирати іграшки

В будь дитячій кімнаті багато іграшок. І одна з проблем, яка з ними виникає - прибирання. Кожен день робити її самостійно важко, тому у мами з'являється цілком природне бажання залучити до цього заняття дитини. Виконуючи це завдання, малюк вчиться відповідальності і турботі про близьких.Якщо в ранньому віці не навчити дитину прибирати за собою іграшки, батькам доведеться завжди робити це самостійно.

Існує декілька варіантів привчити дитину збирати іграшки так, що йому це подобалося, і він робив це із задоволенням.

Перше вересня - як прикрасити букет?

Перші листочки на деревах почали поступово втрачати свій яскраво-зелений колір, як ніби хтось пройшовся по них м'яким пензликом з жовтою фарбою. Це значить, що літо потихеньку здає свої права. У дорослих закінчуються відпустки, а у дітлахів - канікули. Попереду - Перше вересня,День Знань! Навіть бешкетники і шалунишки з нетерпінням чекають зустрічі зі школою, однокласниками і вчителями. А вже про тих, хто збирається в перший клас, і говорити не доводиться! Вони намагаються уявити собі, як пройде святковий шкільний день. Уява малює гостинну школу, прикрашену повітряними кулями, гірляндами,квітковими композиціями.

Квіти до школи: ростимо разом з дитиною

Букет на 1 вересня - це не звичайний букет, а свого роду талісман, що забезпечує гарний настрій і дитині, і вчителю. Квіти до школи можна виростити дачі, або присадибній ділянці, а якщо немає такої можливості, то в контейнері на балконі.

Під час вирощування квітів до школи, можна вести спостереження за ростом і розвитком квітів,що збагатить знання дитини про природу і про рослини зокрема. Дані спостереження можна підкріплювати фотографіями, що відбивають етапи розвитку квітки.

Шкідливі мультфільми

Купити чи ні маляті диск з мультфільмами, звільнивши собі годинку на відпочинок? Кожна з нас вирішує сама. Однак дитячі психологи б'ють на сполох і стверджують: веселі і забавні американські мультики представляють серйозну загрозу дитячій психіці. Чи є підстави обмежити перегляд мультфільмів?

Обережно: мультфільми!

Про шкоду деяких мультфільмів говорено не раз. Проте, все одно питання стоїть ребром. Давайте розглянемо декілька аспектів проблеми:

Куди піти з дітьми?

Фраза про дітей-кольорах життя давно стала побитою. Її повторює вже кілька поколінь мам. Але чи вміють вони по-справжньому радіти спілкуванню зі своєю дитиною? Скільки часу вдається провести працюючої матусі з малюком або підлітком? Адже існує стільки різних місць, куди можна вирушити разом у недільний день! В принципі,для діточок важливий сам факт того, що кілька годин вільного часу вони зможуть провести з самим рідним, близьким людиною.

Двоколісний самокат - гра і користь в одному «футлярі»

Для дітей старшого віку, які вже «виросли» з триколісних велосипедів і триколісних самокатів, саме час придбати більш підходящий варіант - двоколісний самокат.

Різні фірми пропонують безліч варіантів. Найбільш яскраві і барвисті, прикрашені темами із знайомих і улюблених малюками мультфільмів,але при цьому і якісні моделі - це самокати фірми Mondo.

У фірми Mondo існує ціла лінійка самокатів, які прикрашені улюбленими багатьма дітьми мультяшними героями.

Літній відпочинок з дитиною

Літо в самому розпалі, а це значить, що прийшов час подумати, як використати відпустку не тільки з користю для себе, а й подбати про те, щоб він пішов на користь дитині. Варіантів чимало - це і зарубіжні курорти, і морський відпочинок, заміський будинок або дача.