Women Territory

До вагітності

Чому не виходить завагітніти?

З якої причини у молодих здорових дівчат не виходить стати мамою? Справа не тільки в жіночому (або чоловічому) безплідді. І, частіше, не в безплідді взагалі. За статистикою в Росії безплідні трохи більше шести мільйонів жінок і близько трьох мільйонів чоловіків. З 143 мільйонів населення. Для них - ЕКО і визначеність. Для тих,кому не поставлений діагноз «безпліддя» - надії, сумніви, спроби, очікування, розчарування. Що робити? Відповідають фахівці.

До якого віку можна народжувати?

До якого терміну не пізно народжувати? Питання це займає всіх жінок різного віку. Адже, як воно буває: спочатку, начебто, рано, а потім, дивись, уже й пізно. І кар'єру, якщо чесно, переривати не хочеться - вона тільки після 30 в гору пішла. От ще б років 10 почекати ...

Так коли ж «ще можна»? Відповідаємо, з точки зору фахівців.
До 20 років народжувати точно рано

Причини затримки місячних

У середньому менструальний цикл складає 28 днів з початку попередніх місячних. Однак іноді відбуваються затримки. Якщо їх тривалість не перевищує 5 днів, хвилюватися не варто. Коли «критичні дні" не починаються довше, це вже привід придивитися до свого здоров'я.

Головна причина

Основна причина відсутності місячних - вагітність. Це перше, що спадає жінкам в голову. Щоб розвіяти всі сумніви, потрібно піти в аптеку за тестом. Якщо ж ви стовідсотково впевнені, що мамою найближчим часом не станете, шукайте причини затримки в іншому.

Способи визначення овуляції

Існують різні способи визначення овуляції, кожен з яких має свої переваги і недоліки.

Методи визначення овуляції

Сущесвтуют наступні методи визначення овуляції:

Безпліддя: діагностика та лікування

За статистикою, безпліддя - це проблема кожної п'ятої подружньої пари. Жінка є причиною безпліддя у шлюбі в 45% випадків. Якщо ви вже довгий час не можете завести дитину, необхідно негайно звернутися до фахівців. Однак не варто сприймати цей процес занадто болісно. У наш час безпліддя - це не вирок.