Women Territory

Дитячий одяг

Верхній одяг для дівчаток

З перших років життя дівчинки необхідно розвивати в ній гарне почуття смаку і стилю. Вибираючи верхній одяг для дитини, турботливі батьки замислюються не тільки про зовнішній вигляд виробу, але і про його функціональності і надійності. Сучасний ринок пропонує великий асортимент виробів для осені та зими: куртки, плащі, пальто, кардигани, шуби,пуховики. Якому товару варто віддати перевагу?

Дитячий одяг - дорослий підхід

Слово «дитячий» в сучасному лексиконі є в тому числі синонімом слова «несерйозний», оскільки серйозний - значить дорослий. Тому все те, що має відношення до дітей, часто сприймається дорослими людьми саме з відтінком такий несерйозності - мовляв,що там взагалі у дітей може бути такого складного і який потребує повноцінного дорослого уваги. Треба сказати, що подібне ставлення поширене в основному серед людей, своїх дітей не мають - але все ж зустрічається воно і в батьків. Що тим більш дивно, оскільки будь-який батько прекрасно знає,з якою ретельністю й обережністю необхідно купувати дітям продукти харчування, іграшки, коляски та інші дитячі причандали. Ну і, звичайно ж, все сказане вище повною мірою відноситься також і до дитячого одягу.

Як вибрати одяг для новонародженого? (фото)

Купити все необхідне. Постаратися, щоб ваш малюк був найкрасивішим. Зробити все, щоб йому було комфортно. Он скільки турбот! Та ще й асортимент магазинів, який сьогодні просто вражає і валить у розгубленість найдосвідченіших батьків. Що говорити про тих, хто чекає первістка. Керуючись правилами і списком покупок,ви перетворите покупку дитячих штучок на справжнє свято. Почнемо.

Не варто купувати речі яскравих забарвлень в гардероб новонародженого. Вони дуже агресивні. Особливо неприйнятними психологи називають поєднання насиченого червоного і сліпучо-білого. Забудьте про кислотних кольорах, які символізують радість життя. У перші чотири місяці гардероб новонародженого складається з речей пастельних тонів.

Дитяча мода осінь 2013

Холодний сезон - не привід кутати малюка в безформні речі. Теплостійкість і раціональні конструкції не заважають одязі бути модною. Дизайнери дитячого одягу подбали про все. Причому, дитяча мода існує не тільки для «соціалізувалися» відвідувачів дитячих садів і школярів. Вона починається буквально з народження.

Вибираємо модне вбрання для малюка.

Від нуля до трьох

Модний одяг для дітей

Напевно, кожна мама хоче, щоб її дитина одягався красиво і модно. Але ж дітки швидко ростуть і не у всіх батьків є можливість витрачати гроші на оновлення гардероба. Що ж робити, якщо хочеться одягати малюка красиво, при цьому витративши трохи грошей?

Дитячий одяг - дорослий підхід

Слово «дитячий» в сучасному лексиконі є в тому числі синонімом слова «несерйозний», оскільки серйозний - значить дорослий. Тому все те, що має відношення до дітей, часто сприймається дорослими людьми саме з відтінком такої несерйозності - мовляв, що там взагалі у дітей може бути такого складного і вимагає повноцінного дорослого уваги. Треба сказати, що подібне ставлення поширене в основному серед людей, своїх дітей не мають - але все ж зустрічається воно і в батьків.