Women Territory

Дитяче харчування

Як привчити дитину до правильного харчування

Кожному з батьків хочеться, щоб його дитина була здоровою, і багато лікарів вам скажуть, що це можливо. Не дарма фахівці твердять про правильне харчування, а дієтологи змушують піжонів спочатку переглянути свій раціон харчування. Так, дійсно, від того що ми їмо багато що залежить. Правильне харчування - це джерело вітамінів, здоров'я, правильного ваги, енергії і життя.

Що люблять діти? Корисні кулінарні поради для батьків

Багато дітей відмовляються від корисної їжі, приготовленої в домашніх умовах. Красиве і креативне оформлення блюда - можливість зацікавити навіть самого примхливого дитини. Як легко і швидко приготувати ефектну і апетитну їжу для малюка?

Проблема дитячого апетиту - питання, яке хвилює багатьох батьків.Не варто занадто драматизувати: досить часто викликати інтерес дитини може правильне оформлення страв. Досить проявити трохи фантазії і винахідливості.

Які продукти - шкідливі для дітей?

Всім відомо, що певні продукти є шкідливими та їх вживання може негативно впливати на організм в тій чи іншій формі. Коли справа доходить до здоров'я дитини, ви повинні бути особливо обережними. Дитячий організм повністю не сформований, а іноді шкідливі продукти для дітей можуть привести не тільки до поганих звичок у їжі,але і до серйозних проблем - таким, як розлад шлунка і надмірна вага. Ось які продукти ваша дитина не повинен вживати занадто часто:

Харчування геніального дитини

Їжа - не лише спосіб наситити дитячий організм, а й дати йому необхідні для розвитку мінеральні речовини і вітаміни. Величезне значення має і те, як буде приготовлена ​​їжа дитині, адже від цього залежить корисність страви. Так, на першому році життя діткам показано дробове харчування, всі продукти необхідно ретельно подрібнювати,щоб шлунок малюка відчував мінімум навантаження.

До досягнення малюком року як педіатри, так і мами уважно стежать за процесом набору малюком ваги і росту.

Дитячі «харчові» капризи

Кожному з батьків знайома ситуація, коли дитина відмовляється від їжі з тієї чи іншої причини. Це викликано не будь-якими вродженими смаковими особливостями, а, скоріше, набутими. Адже дитина народжується подібно чистому аркушу, і не знає, які на смак ті чи інші продукти. Хоча, серед вчених існує теорія, що те,що їла мама під час вагітності або годування груддю, дитина дізнається і їстиме з задоволенням.

Однак батькам варто пам'ятати, що, якщо дитина вередує через їжу, це ще не привід погоджуватися з його капризами. Відмовився сьогодні від супу - почекайте, не давайте малюкові Відмовити блюдо певний час, і через який-то проміжок він знову почне його їсти.

Сирна запіканка для однорічної дитини: користь, рецепт

Не так-то просто приступати до повноцінного годівлі дитини після періоду грудного вигодовування. Кожна мама знає, що грудне молоко - самий головний і корисне джерело вітамінів, а також джерело необхідних мікроелементів для дитини. Все найнеобхідніше малюк отримує і вбирає з молоком матері. З часом у матусь виникає питання: «Чим годувати дитину після року»? Сьогодні ми розповімо про сирної запіканки для однорічної дитини.