Women Territory

Материнство

Кімнатні рослини для дитячої кімнати

Багато батьків часто задаються наступним питанням: «які квіти повинні стояти в дитячій кімнаті»? З одного боку рослинність має бути присутня в кімнаті малюка обов'язково, так як очищення повітря і сприятливий мікроклімат повинен бути в будь-якому приміщенні. Особливо, якщо сім'я живе в міській квартирі,де повітря від токсичних вихлопних газів з вулиці просто обов'язково потрібно очищати.

Іграшки та вік дітей: відповідності і користь

Багато слів було сказано щодо вибору іграшки за віком - хронологічним або фактичному. Тим не менш, дослідження показують, що це питання є особливо важливим в найзагальнішому сенсі.

Процес розвитку ігр та відповідно іграшок - щось поступове, схильне певним законам. Тобто, кожен етап гри відбувається з-за стадії, яка передувала нинішньої, і так до кінця, минуле - передумова справжнього.

Як підвищити імунітет дитини без ліків?

Як підвищити імунітет дитині? Враховуючи в наш час екологію, міський спосіб життя, часті стреси, неправильне харчування, імунітет дорослих і дітей останнім часом значно знизився. Але, як же підвищити імунітет? Як зміцнити здоров'я дитини без допомоги ліків? У цьому вам допоможуть прості рекомендації:

Як впоратися з двійнятами

Звичайно, двоє дітей - це вдвічі більше щастя в родині, більше посмішок і радості. Але, разом з тим, це величезні турботи, більше обов'язків і менше вільного часу. Молодій недосвідченій мамі дуже складно впоратися з кількома дітлахами. Особливо важко, коли діти одного віку.

З-за навислого вантажу обов'язків мама може впасти в депресію, що негативно відіб'ється не тільки на її здоров'я, але і на добробуті всіх членів сім'ї.

Будиночок для дитини

Будь-яка дитина мріє мати свій особистий куточок, в якому можна грати, зустрічати дорогих гостей або усамітнюватися для відпочинку. Хорошим рішенням стане ігровий будиночок. Зараз в магазинах великий вибір готових будов на будь-який смак і колір, але їх вартість зупиняє від покупки. Набагато цікавіше і приємніше, якщо житло для непосиди побудовано своїми руками.

Як справедливо покарати дитину

Покарання - це невід'ємна частина виховного процесу. Без цього неможливо обійтися. Навіть якщо дитина дуже слухняний і практично не пустує, ситуації, що вимагають покарання все одно рано чи пізно з'являться. Це дозволить відчути маляті межі дозволеного,виховати в ньому почуття відповідальності і підвищити в його очах авторитет батьків.

Що робити якщо брат і сестра ладнають

У багатодітних сім'ях часто виникає проблема сварок між малюками. Мамі деколи дуже складно вирішити таку ситуацію і вона не знає як правильно вчинити. Адже мама повинна не тільки розв'язати конфлікт, але при цьому виглядати справедливою в очах кожної дитини.

Багато батьків надходять простим, на їхню думку, шляхом: карають всіх. Мовляв,якщо не поділили щось, значить, винні і несуть покарання обидва.

Повчальні мультики

Ваша дитина із захватом дивиться улюблений мультфільм, а потім хвацько повторює дії його героїв. А ви впевнені, що цей мультик - повчальний, і навчить вашого малюка добру? Не експериментуйте з невідомими відео, а познайомте своє чадо з корисними для його розвитку казками!

Як розбудити дитину вранці

Напевно, немає такої родини, в якій хоча б раз не виникала проблема легкого підняття дитини з ліжка вранці. І не важливо, скільки років дочки чи сина. Розбудити непросто і в 3 роки, і в 15. На які тільки трюки не йдуть батьки, щоб не запізнитися до призначеного часу. У деяких не витримують нерви і вони переходять на крик,а потім лають себе за нестриманість. Проблема ранкового підняття з ліжка була завжди і, напевно, залишиться назавжди. Але чи є способи її згладити і зробити цей процес більш легким, швидким і менш травматичним? Звичайно, є.

Вчимо вірш

Чому одні дітлахи блискавично запам'ятовують чотиривірш і навіть великі за обсягом вірші, а інші відмовляються вчити невигадливі дитячі рядки? Навчання дитини - це свого роду мистецтво, це терпіння, винахідливість і творчий підхід. Це твердження повною мірою відноситься і до розучування з дитиною віршів.