Women Territory

Правильний догляд за нарощеними нігтями

Правил догляду за чудовим нарощені манікюром не багато. Вони не складні. Але обов'язкові. Дотримуючись їх, можна зберегти нігтики привабливими надовго і підтримувати їх «в тонусі», незалежно від стану і «якості» ваших власних нігтів, даних природою.

Правило I.

Зробили процедуру нарощування (в салоні). «Руки геть» від того,що здатне перешкодити новеньким нігтиками зміцніти. День нігті не мочити, не перегрівати, Зігрійте, не травмувати. Руками не розмахувати, гострими ножами та іншими кухонними предметами не користуватися. Вам потрібен час, щоб звикнути до своїх нових нігтям і відчути їх частиною себе.

 

Правило II.

Використовуємо кошти для зняття лаку не прості, а лише ті, що не містять ацетон. Якщо немає можливості виключити речовини, що містять ацетон, завжди надягаємо рукавички.

Правило III.

Забудьте про ножиці, кусачки і інших невід'ємних складових правильного манікюру.Для нарощених нігтів використовуємо тільки спеціальні полировщики і пилки.

Правило IV.

Чи не носимо тяжкості. Чи не піднімаємо: цеглини, шафи, важкі сумки. Так, нарощені нігті міцніше своїх. Але якщо ви пошкодите пластину нарощеного нігтя, яка кріпиться до вашої природної нігтьової пластини,рідний ніготь буде пошкоджений обов'язково. Подвійна неприємність.

Правило V.

Доглядаємо за кутикулою. Ретельніше, ніж при звичайному манікюрі на натуральних нігтиках. Використовуємо спеціальні пом'якшувальні масла, крему, з вітамінами. І препарати, що уповільнюють ріст кутикули, якщо вона виростає занадто швидко.Правильний догляд за нарощеними нігтями

Правило VI.

Використовуємо лаки, в складі яких - гель і акрил. Якісні, з нормальним терміном придатності, нормальної консистенції. Не обов'язково показником всього цього служить висока ціна. Просто будьте уважні.

Правило VII.

Корекція.Повинна відбуватися з вами раз в три тижні, незалежно від вашої зайнятості або матеріального становища. Збираючись нарощувати нігті, будьте готові до цього. Щоб «рідний» нігтик отрос, необхідно саме цей час. Коли він відростає, це послаблює всю вашу нарощені красу.Тому відросло діляночку потрібно невпинно і заново покривати лаком і коригувати, щоб не зіпсувати загальної картини.

Правило VIII.

Забудьте про апаратне манікюрі. Він не для нарощених нігтів. Ослабнуть, стануть крихкими, придбають «жалюгідний» вид.

Правило IX.

Не "переборщуйте» з лаками. Накладаючи сім шарів лаку на поверхню нарощеного нігтики, ви перекриває йому весь «кисень». Нарощене нігтях теж потрібно «дихати». А заодно і, що знаходиться під ним, натуральному. Штучні нігті прекрасно тримають лак. Тому немає необхідності в багатошаровому покритті.

Правило X.

Ніколи не намагайтеся самі, будинки, зняти нарощені нігті. Знімати їх повинен той, хто їх «поставив». Чи не буквально (хоча, бажано), але обов'язково професіонал. І обов'язково - в салоні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити