Women Territory

Французький манікюр: варіанти на будь-який випадок. частина 2

Вищий пілотаж нейл-арту

Гліттер для «усмішки»

Якщо немає часу і терпіння займатися «розфарбовуванням», а блищати таки хочеться, цей варіант френча - для вас. Робиться на раз, два, три.
Покриваємо нігтьову пластину базовим лаком-основою. Даємо висохнути.
Наносимо на весь ніготь лак бажаного кольору. Сушимо.
На область «усмішки» наносимо прозорий лак і умочуємо кінчик нігтя в гліттер.

 

Чарівно!

Вишуканий оксамит

А хочете оксамитові матові нігті? Тоді «пограємо» з фактурою. Нам знадобиться матовий лаг для нігтів і звичайний блискучий, одного або близьких тонів. Або покриваємо кінчик нігтя блискучим лаком, а основу - матовим. Або - навпаки. Ефект однаково вражаючий. Такий матово-глянсовий френч виглядає дуже вишукано. Саме час відправитися у вечірній сукні по червоній килимовій доріжці.

Урок малювання

Якщо вже ви змогли зробити френч з кольоровою зоною «усмішки», чому б не зобразити на цьому самої «усмішці» небудь отаке? Наприклад ... улибкуJ. Починаючи від «смайлика» і закінчуючи самими фантастичними зображеннями. Відчуйте себе художником. Розбудіть фантазію. Тільки спочатку накидайте майбутній малюнок на аркуші паперу. Потім беремо спеціальну тонку пензлик і «палітру» і - вперед!

Загадкова «напівпосмішка»

Залишаємо позаду класику. Попереду - варіації на тему френча. Чітку лінію «усмішки» замінюємо лінією малюнка. Це можуть бути як «рукотворні» зображення, так і «мережива», виконані за допомогою стемпінга. Стемпинг - варіант для лінивих, але на кінчику нігтя він виглядає чарівно.

Акценти

Малюнки, стемпинг, блискітки, а також стрази, сухоцвіти і пірсинг не обов'язково наносити на всі 10 нагідок. Прикрасьте тільки ті, на яких ви носите кільця. Тут верхом витонченості буде повторення в малюнку на нігті теми чи ідеї прикраси. Цей варіант часто використовують у весільному манікюрі. Але і для будь-якого торжества він цілком підійде.

«Зворотній бік Місяця»

Гостро модний варіант френча - «зворотна сторона Місяця», або «місячний манікюр». Його сьогодні воліють багато зірок. Виділяється не «улибкообразний» кінчик, а світла частина нігтя біля основи - лунула.

Цей варіант взагалі робиться просто:

1. Покриваємо ніготь лаком, який буде надалі видний на лунула.

2. Закриваємо лунулу трафаретом і покриваємо ніготь лаком іншого кольору.

Раз, два - ти зірка!

Головне, не боятися експериментів Нескладна техніка френча таїть в собі безліч несподіваних і приємних сюрпризів. Дозвольте собі розкіш «голлівудської посмішки» на кінчиках нігтів. Адже ви цього варті!

Додати коментар


Захисний код
Оновити