Women Territory

Французький манікюр: варіанти на будь-який випадок. частина 1

«Голлівудська усмішка»

Чому френч? Тому що він - самий універсальний і самий «просунутий» варіант манікюру. Ви вважаєте, що френч - це, коли помірної довжини нігті овальної, форми покриваються лаком натурального тону, а кінчик а ля півмісяць, або «посмішка» фарбується білим? Аж ніяк. Точніше, це лише один, найперший, класичний варіант френча. І, грунтуючись на класичних канонах (або трохи відступаючи від них), як відомо, можна створити безліч карколомних супермодні і суперстильних «фігур» вищого пілотажу. Приступимо!

 

Класика для естетики

Напевно, кожна з вас хоча б одного разу прикрашала свої нігті класичним френчем. Але, навіть якщо ви без праці проробляєте це, не поспішайте перегортати сторінку. А вже тим більше, якщо ви раніше не робили французький манікюр, вважаючи, що це складно.

Нагадуємо головні етапи вдалого класичного френча:

  • Беремо наклейку і приклеюємо до нігтя, позначаючи кордон «усмішки».

  • Наносимо на кінчик нігтя білосніжний лак.
  • Чекаємо, поки лак висохне і акуратно знімаємо наклейку.
  • Наносимо на весь ніготь натуральний лак.

Можна:

  • не покривати натуральним лаком білий кінчик;
  • користуватися спеціальною тонким пензликом для нейл-арту;
  • використовувати олівець-коректор для змивки лаку;
  • або просто зафарбувати кінчик нігтя спеціальним олівцем.

Раз, два, три, чотири - ваші нігті найкращі у світі!

І ось ви вже готові відправитися на прогулянку, в офіс, по магазинах, на модну вечірку ...

«Голлівудська усмішка»

Але що робити, якщо потрібно відправитися ... на бал? Якщо має блищати і вражати, бути не такою, як усі? Експериментувати! З формою, лінією, кольором, фактурою, декором. Благо, сьогодні френч дозволяє все.

До речі, всупереч загальній думці, французький манікюр позволітелен не тільки овальної формі нігтів, але і гострим нігтям-стилет, квадратним і квадратно-овальним нігтям.А класична «посмішка» давно вже не є обов'язковим атрибутом френча. У моді - трикутники, сердечка, круги, квіткові пелюстки, зірки, зигзаги, коми ... Такий френч називають «голлівудським», але суть методу від цього не змінюється.Коли хочеться кольору

Білий кінчик - це, звичайно, чудово. А що робити, коли хочеться кольору? Робити френч! І розфарбовувати «голлівудську посмішку». Спеціальної тонким пензликом декоративними лаками. Тільки для початку вибирайте простий візерунок. Це можуть бути спектральні мазки, різнокольорові лінії, дуги, «промінчики».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити