Women Territory

Зоряний манікюр

Сучасні жінки пред'являють дві основні вимоги до нігтів, які полягає в красивому і доглянутому зовнішньому вигляді, а також слідуванні останнім модним тенденціям. Яким же модним тенденціям в манікюрі слідують зірки?

 

 

Які ідеї для манікюру будуть актуальні в цьому році

Вивчаючи манікюри знаменитостей, можна робити деякі висновки щодо того, що буде актуальним у цьому році. Отже, стилісти роблять акценти на наступних ідеях:
«Французький манікюр»

Дана ідея завжди була на піку моди. Безумовно, основна перевага подібного манікюру полягає в натуральності та природності, що ніколи не вийде з моди. У цьому році пропонується використовувати ніжні рожеві відтінки, а також білі кольори. При цьому важливість набуває вибір форми: в цьому році вона повинна бути мигдалеподібної.


Блиск

Не варто ігнорувати яскраві і барвисті тони, які радують блиском. У цьому році вони знову стали актуальними.


Холодні кольори

Дана ідея має на увазі використання бузкових, сливових, і навіть лілових відтінків. Добре, якщо вони будуть доповнюватися кольором обраної одягу. В іншому випадку, такий вибір кольору може привертати до себе зайву увагу.


Червоні відтінки

Цей колір завжди був популярний. Важлива вимога при його виборі полягає в підборі підходящого під образ дівчини відтінку. Червоні тони пропонують широку гаму відтінків, в якій можна підібрати світлі і темні варіанти. Особливу увагу варто звернути на гранатовий, класичний, а також на маковий відтінки лаку.


Тріщинки

Зараз особливої актуальності набула нова технологія, результатом якої стає отримання поверхні нігтя, фактура якої нагадує невеликі тріщини. Для цього необхідно нанести два шари лаку.

Додати коментар


Захисний код
Оновити