Women Territory

Догляд за нігтями: робимо правильно

Більшість жінок приділяє першорядну увагу догляду за обличчям: неспроста, адже гладка, рівна і чиста шкіра обличчя, здоровий рум'янець покликані стати візитною карткою випещених панночок і дам, чия краса, здається, непідвладна часу. Фахівці, однак, стверджують, що вік жінки можна визначити по руках. Правильний манікюр, включає, догляд за нігтями, допоможе зберегти руки в ідеальному стані надовго.

 

Інструменти:

Головним правилом, яким слід керуватися при виборі манікюрного інвентарю, є всім відоме «не нашкодь». Інструменти повинні бути щадними і багатофункціональними. Мінімальний манікюрний набір включає такі інструменти:

Пилка для нігтів

Їх існує безліч: пилки для нігтів розрізняються за формою, розміром, покриттю і функціям. Для початку краще придбати дві: для обпилювання та шліфування. Власницям крихких нігтів варто звернути увагу на скляні пилки - вони майже не травмують нігтьову пластину, нігті не будуть розшаровуватися і ламатися.

Якщо у Вас міцні нігті, то Вам підійде металева пилка.

Щіточка для нігтів

Застосовується для очищення нігтів; краще, якщо щетина буде натуральною, середньої жорсткості, т. к. синтетичні волокна можуть травмувати шкіру. При відсутності такої можна використовувати звичайну зубну щітку.

Щипчики для видалення кутикули

Повинні бути завжди гострими. Не забувайте вчасно підточувати інструмент. Якщо кутикула здорова і міцна, то її можна не зрізати, а відсувати. Для цього може знадобитися наступний інструмент.

Лопаточка

Бувають гострими і тупими. Тупі використовуються для відсунення кутикули, гострі - для вичищення бруду з-під нігтів. Замість лопаточок можна користуватися дерев'яними або пластмасовими паличками, а також зубочистками.

Правила догляду за нігтями і руками

Розглянемо основні правила догляду за нігтями і руками:
Зволоження. Не давайте шкірі рук пересихати, своєчасно наносите на руки живильним кремом.
Зміцнення. Наносите на нігті зміцнюючий лак, робіть масаж кремами, що містять вітаміни та мінерали.
Чистота. «Чистота - запорука здоров'я»: містіть нігті в чистоті, намагайтеся не користуватися агресивними миючими засобами, використовуйте м'які засоби очищення.

Довгі нігті і доглянуті руки завжди були ознакою заможності та розкоші, яку могли собі дозволити лише аристократи. Завдяки простоті сучасних інструментів і ефективності засобів догляду гарні руки тепер доступні кожній жінці, - було б бажання!

Додати коментар


Захисний код
Оновити