Women Territory

Татуаж брів волосковим методом

Особливість волосових методу татуажу - майстер промальовує (буквально) кожен волосочек вашої майбутньої ідеальної бровки. І виглядає вона, в результаті, ефектно і природно. Результат дійсно перевершить ваші очікування. Особливо якщо ваші «природні» брови тьмяні й тонкі. Що це за «чарівний» метод, в чому його суть і які протипоказання. Читайте прямо зараз.

 

«Малювання» волосків - тонка і копітка робота. Займе не одну годину. Обов'язково потребують місцевої анестезії (оскільки малюємо НЕ білячої пензлем, а спеціальним апаратик з голкою та спеціальної ж фарбою під шкіру). Відразу буде повний жах - набряклість, потім скоринка. Але через 5 -7 днів все пройде, і на вашому обличчі залишаться, відрізнити від природних, прекраснейшие «соболині» брови.

Кілька правил

 • Салон повинен бути з гідною репутацією.
 • Майстер повинен бути з високою кваліфікацією.
 • Коригувати небудь і виправляти недоліки можна не раніше, ніж через 30 днів з дня процедури.

Волоскових технік татуажу цілих дві.Одна - європейська, інша - східна. У кожної - свої достоїнства. Дасть нам максимальну природність, елегантність і простоту. Східна подарує ідеально рівні брови, чітко окресленої і бездоганною форми.

Європейська техніка

Давайте розглянемо принципи нанесення, якщо майстер робить Європейський волосовихрефлекс татуаж. Штрихи-волоски наносяться зі строго однаковими інтервалами. Вони мають однакову довжину (мінімум 0,5, максимум 1 см). Імітація виходить пристойна. Форма штриха при цьому методі нагадує дах будиночка - волоски йдуть строго вгору, а кінчики злегка опускаються, даючи витончений ефектний вигин.

Східна техніка

Більш складна (і дорогостояща). Вимагає від «художника» не самих тільки професійних навичок, а й «творчої іскри».

Штрихи тут наносяться виключно по напряму зростання волосків брів, але вони мають різну довжину. Окремі волоски навмисне «вибиваються» із загальної маси і навіть переплітаються один з одним.Результат - стовідсоткова імітація і максимальна схожість з «природними» бровами. Часом тільки фахівці і то лише при детальному розгляді здатні визначити, що ваші брови піддалися коректуванню.

Волосовихрефлекс татуаж не вимагає ніякої попередньої підготовки. Погоджуємо з фахівцем спосіб, форму і колір і вперед. «Служить» він щодня до 3-х років. При дотриманні правил по догляду і зведенні до мінімуму побічних ефектів.

Після волосових татуажу

Це важливо. Не менш важливо, ніж якісно проведена процедура. Перші кілька днів,наступних за процедурою, обробляємо брови спеціальними антисептичними мазями. Вони володіють не тільки протизапальним ефектом, але і зволожують шкіру. Згодом регулярне зволоження шкіри стане основною вашим завданням, тому що під впливом фарби епідерміс стане сухим і почне лущитися.

Також необхідні коректування. Європейський - частіше - кожні два місяці. Східний - рідше - раз на рік.
Протипоказання до татуажу

Є. Незважаючи на нешкідливість методу. Не рекомендується:

 • вагітним;
 • під час лактації;
 • під час простудного захворювання;
 • при відкритому запальному процесі в організмі;
 • при онкології;
 • при епілепсії;при підвищеному артеріальному тиску;
 • при схильності до алергії;
 • при чутливій шкірі;
 • що має низьку здатність згущуватися крові.

Всім іншим цілком можна «посперечатися» з природою. І наблизити свій образ до ідеального. Ще на один крок.

Додати коментар


Захисний код
Оновити