Women Territory

Види стрілок для очей

Макіяж для очей має, мабуть, більше варіацій, ніж який-небудь інший. Але макіяж зі стрілками - один з сексуальністю і стильних. Стрілки, покликані виділити «дзеркало душі», бувають найрізноманітніших видів. Для різних типів зовнішності і розрізів очей - різні. Знайдете «свій» - вважайте, що створили власний образ.

Популярна класика

Найбільш популярні у всі часи класичні види стрілок.

 

 • Cтрілка проходить через все віко.

 • Cтрілка починається з серединки і доходить до зовнішнього кута.

 • Cтрілка починається від внутрішнього куточка і закінчується на середині століття.

Подвійна «загадковість»

Ще один «вічний» вигляд стрілок - подвійні. Вони надають погляду загадковість. Техніка їх виконання полягає в наступному: точно по лінії росту вій стрілка отрісовивается на верхньому столітті. Товщина її у внутрішній частині очі - мінімальна. До середини зіниці товщина лінії збільшується вдвічі.До зовнішнього кутку лінія знову звужується. І, головне, кінчик. Він не стосується зовнішньої зони куточка ока, а прямує вгору. Тепер нижню повіку. Якщо на верхньому стрілку можна малювати твердим олівцем, то для нижнього варто вибрати більш м'який, підводку або рідкі тіні. Стрілку ведемо у зворотному напрямку - зовні, до середини, поступово звужуючи її. І тут зупиняємося. До внутрішнього кута стрілку допустимо довести лише, якщо у вас, ну, дуже великі очі.

Справа «у розрізі»

До очей різних типів стрілки потрібно малювати зовсім різні:

 • Якщо розріз очей у вас правильний, так званий мигдалеподібний, вам пощастило - ви можете експериментувати з будь-якими стрілками будь-якої товщини.
 • Якщо ваші оченята трохи округлої форми, доведеться стрілками форму коригувати. Ведемо стрілку, починаючи від внутрішнього кута. Проводимо по всьому століття, а з середини робимо лінію ширше і трохи піднімаємо її. «Хвостик» плавно загострюємо. І ваші оченята, буквально «на очах» набувають мигдалевидну форму.
 • Якщо розріз очей у вас вузький, вам ідеально підійдуть тонкі стрілки. Починаємо, знову, з внутрішнього куточка. Лінію ведемо тонко, максимально по лінії вій.Наближаючись до зовнішнього куточка, піднімаємо плавно лінію вгору, але за межі зони зовнішнього кута не виходимо.

Для додання більшої «родзинки», при малюванні стрілок варто враховувати наряд, в якому ви збираєтеся блищати. Стрілки в східному стилі, наприклад, припускають виведення подвійних ліній як за зовнішній, так і за внутрішній край ока,тільки на внутрішньому куточку вони звужуються (Не стикаючись), а на зовнішньому, навпаки, розходяться, як крила ластівки.
Вечірній варіант - стрілки з опущеними на зовнішньому краю очі куточками.

Правила малювання

Для того щоб стрілки виглядали акуратно і, що важливо, щоб заощадити час, варто потренуватися робити стрілки правильно. Як кажуть, набити руку. Ось основні правила:

 • Щоб лінія стрілок вийшла рівною і не була розмазаний, дбаємо про те, щоб рука була «твердої». Ставимо дзеркало на рівні очей. Ліктем руки, Яка малює стрілку, спираємося на тверду опору.
 • У процесі малювання оці тримаємо напіввідкритими. Широко відкривати не варто. Але й закривати не потрібно. Ви повинні бачити, що виходить і, одночасно, тримати повіку в напівзакритому положенні, максимально розслабивши.
 • Якщо потрібно намалювати товсту стрілку, не варто робити її стразу,спочатку краще провести тонку контурну лінії, а потім потовщувати до потрібного розміру.
 • Навіть якщо ви справжня художниця, не намагайтеся намалювати одним махом довгу суцільну лінію. Вона не вийде рівною, тим більше що лінія росту вій (оскільки вії ростуть в кілька рядів), рідко буває рівною. Краще малюйте довгу стрілку в два етапи.Перший - з внутрішнього кута, другий - від середини до зовнішнього.
  Робіть стрілки симетричними. Найменше відхилення від симетрії може зіпсувати весь макіяж.
  І останнє, стрілки наносяться не першими, як багато хто вважає. Якщо ви використовуєте тіні, стрілки наносяться після і безпосередньо на них.

Додати коментар


Захисний код
Оновити