Women Territory

Макіяж на кожен день

Для чого нам потрібен макіяж? Правильно, щоб приховати недоліки і наблизити наше обличчя до ідеалу. Причому, не тільки у свята, а щодня. З цим завданням покликаний впоратися щоденний макіяж. А ми йому трішечки допоможемо, якщо будемо наносити за правилами

Робимо форму


Основне правило макіяжу на кожен день - наближення форми особи до овальної.Кругле обличчя необхідно звузити. Обводимо тональної пудрою по контуру. Потім ніс і підборіддя обробляємо пудрою світлішою. Рум'яна наносимо по лінії від скронь до кінчика носа.

 

Витягнуте обличчя потрібно «подсократить». Досягаємо цього нанесенням по контуру тональної пудри світлою, а на центральну частину - більш темною. На вилицях повинен бути тональний крем темніше, ніж основний в центрі. Щоки покриті рум'янами повністю.

Худе обличчя з великим носом і широким підборіддям гримуючись наступним чином - ніс і підборіддя покриваємо темною пудрою, лоб і щоки - світлою. Рум'яна наносимо на вилиці й щоки і растушевиваем їх до лінії волосся. Гострі вилиці не варто покривати рум'янами. Накладаємо на щоки, ближче до носа.

Маленький ріт зафарбовуємо помадою повністю. А надто великий - не доводячи до куточків і межі губ. Тонкі губи фарбуємо, виходячи за контури. Широкі, навпаки, чи не докрашівая до контуру. Якщо широка тільки верхня губа, помаду на неї наносимо злегка. Основну частину - ближче до центру нижньої губи.

Короткий ніс покриваємо пудрою цілком. Довгий ніс вкорочуємо пудрою на тон темніше основною.

Вузьке підборіддя розширюємо світлим тоном, захоплюючи нижню частину обличчя. «Зрізаний» - маскуємо світлим тоном пудри, нанесеним в центр. На «важкий» підборіддя наносимо в центр тональну пудру темніше базового тону.

Глибоко посаджені невеликі очі розширити допоможуть тонкі стрілки, які виступають за край ока, і світлі тіні. Занадто великі очі «витрішкуваті» поглиблюємо і зорово зменшуємо за рахунок насичених тіней блакитного, зеленого або бежевого кольору.

«Розмальовуємо» форму


Контур обличчя призвели до ідеального. Тепер «розфарбуємо» його. Для кожного поєднання тону шкіри і кольору волосся і очей потрібно використовувати свій макіяж.

  • Шкіра - холодного тону (бліда або біла), волосся - біляві, попелясті, очі - блакитні, світло-коричневі, сірі, зелені.

Тональна основа - майже непомітна, перлинно-прозора. Рум'яна - холодні, рожеві. Тіні - світло-блакитні, з легким блиском. Туш - чорна. Помада блідо-рожева з блиском.

  • Шкіра - теплого тону, волосся - золотисті, світло-русяве, очі - світло-коричневі, коричневі, темно-блакитні, зелені.

Тональна основа - нейтральних тонів. Рум'яна - золотисті. Тіні - персикові і світло-коричневі. Туш - коричнева. Помада - трохи темніше натурального відтінку.

  • Шкіра - холодного тону, волосся - темно-русяве, русяве, очі - коричневі, сірі, зелені, блакитні.

Тональна основа - бліда. Рум'яна - рожеві. Тіні - хакі, темно-сірі або слонова кістка. Туш - чорна. Помада - ягідних відтінків.

  • Шкіра - теплого тону, волосся - шатен, темний шатен, очі - коричневі, темно-сині, темно-сірі, зелені.

Тональна основа - пісочного відтінку. Рум'яна - блискучі коричневі. Тіні - цегляно-коричневі. Туш - чорна. Помада - яскраво-червона.

  • Шкіра - холодного тону, волосся - руде, очі - коричневі, зелені, блакитні.

Тональна основа - бронзово-бежева. Рум'яна - тепло-коричневі. Тіні - яскраві зелені. Туш - коричнева. Помада - яскравих, соковитих тонів.

  • Шкіра - холодного тону, волосся - чорні, очі - коричневі, сірі, зелені, блакитні.

Тональна основа - бежева. Рум'яна - мідні. Тіні - землистих відтінків. Туш - чорна. Помада - бежево-коричнева.

  • Шкіра - теплого тону, волосся - чорні, очі - коричневі, сірі, зелені, блакитні.

Тональна основа - мокко. Рум'яна - шоколадно-коричневі. Тіні - будь-яких соковитих відтінків, з блиском. Туш - чорна. Помада - будь-яких соковитих відтінків.

Тепер варто лише визначити ваш тип особи, тон шкіри, колір волосся, відтінок очей. Підібрати правильний варіант. Провести невелику тренувальну «розфарбовування». І вперед - розцвічувати похмурі, сірі трудові будні.

Додати коментар


Захисний код
Оновити