Women Territory

Модний макіяж весна

Кожна жінка завжди хоче залишатися привабливою. Особливо яскраво це бажання проявляється у весняний період, коли природа починає прокидатися від сну, так і жіноча краса починається перетворюватися в новий вигляд. В цьому Вам допоможе модний макіяж!

 

Правильний макіяж - основа модного образу

Кожна дівчина повинна вміти правильно користуватися косметикою для того щоб заховати можливі недоліки особи і підкреслити достоїнства. Добре, якщо денний та вечірній макіяж буде слідувати останнім весняним тенденціям. Отже, фахівці дають деякі поради, для тих, хто бажає мати модний макіяж цієї весни.

 

Пил зі срібла

Якщо взимку на очах дівчат переважали золотисті відтінки, то весна диктує нові правила: золото необхідно змінити на срібло. Серед останніх тенденцій, запропонованих відомими дизайнерами, можна назвати присутність срібних тіней на рухомому столітті.


Безліч відтінків

Цієї весни не потрібно боятися ставити сміливі експерименти з використанням всіляких відтінків для тіней. Як весна радує яскравими квітами, так і на обличчях жінок повинні бути присутніми не менше барвисті кольори. Вибір може включати будь-які відтінки аж до екстравагантного оранжевого.


Підкреслення лініями

Не втрачають свою актуальність лінії, завдяки яким очі набувають виразність. Незамінним при цьому можна назвати використання підводки. Завдяки використанню цього засобу можна значно збільшити очі, зробивши погляд виразнішим.


Погляд кішки

У моду знову повертаються тенденції з 60-х років минулого століття. Створити грайливий котячий погляд можна шляхом використання накладних вій і підводки або ж олівця для очей.


Максимальна природність

Саме натуральність є основою привабливості. Використовувана косметика повинна залишатися непомітною, але при цьому вміло підкреслювати всі достоїнства особи.

Робота над окремими частинами особи


Згідно з останніми весняним тенденціям, в макіяжі пропонуються наступні методи нанесення декоративної косметики на частини обличчя.

 

Очі

Навесні в моді будуть очі, що відносяться до східного стилю. Для цього добре використовувати підводку, наносити яку слід, грунтуючись на східному напрямку. Такий погляд вразить своєю відвертістю всіх.


Губи

Поряд з виразними очима, губи повинні бути більш стриманими. Для цього добре буде використовувати прозорі блиски або помади, що мають ніжний, ледь видний відтінок. Але при цьому важливо розуміти, що якщо не був зроблений акцент на очі, можна віддати перевагу більш сміливим і яскравим кольорам помади.


Брови

Головне правило для брів полягає в переважанні природних форм. При цьому не варто дуже захоплюватися в процесі створення дуже тонкої лінії, що буде виглядати не дуже натурально. Не варто також використовувати занадто темні кольори для підфарбовування.


Шкіра

Тенденції весняного макіяжу грунтуються на використанні тонального крему, що має злегка рожевий відтінок. Хоча, варто сказати, що в процесі вибору тонального крему необхідно, перш за все, звертати увагу на колір шкіри. Важливо, щоб обраний відтінок в повній мірі поєднувався з шкірою.

Додати коментар


Захисний код
Оновити