Women Territory

Визначаємо хвороба по руках

У далекі часи, коли сучасні методи медицини були недоступні, місцеві знахарі визначали стан здоров'я людини по очах або рукам. Зазвичай, всі поставлені діагнози виявлялися правдою. Кисті рук, наприклад, справді, можуть багато розповісти. Вони є путівником для доктора, вказують потрібний напрямок. Руки також відкривають книгу про характер і пристрастях людини.

Для того, щоб виявити недугу, читаючи по руках, варто звернути увагу їх колір і температуру. Про проблеми з печінкою говорять долоні яскравого червоного або жовтого відтінку.

Помітивши зміну в стані даної частини тіла варто звернутися до лікаря. Можливо захворювання гепатитом. Поява коричневих плям на тильній стороні рук, схожих на пігментні - доказ про наявність проблем з жовчним міхуром.

 

Про нестачу вітамінів А і D свідчить лущення шкіри на руках. Але про всяк випадок треба порадитися з лікарем, щоб виключити ймовірність грибкового захворювання.

Багато хто з нас спостерігали ситуацію,що в жарку пору року в деяких людей руки дуже холодні. А взимку, торкнувшісь до «заморожених» долоням, запросто можна стати ледишкамі. У таких людей, швидше за все, порушена циркуляція крові по периферичної системі, можливий недолік нікотинової кислоти. Дефіцит елемента усувається зміною раціону харчування, прийомом вітамінних комплексів. Рекомендується додати в меню м'ясні, рибні, молочні продукти, а також гриби.

Зворотний процес - гарячі долоні - повідомляють про інтоксикацію організму, яка спровокована зловживанням алкогольними напоями, медичними препаратами або дією хімічних речовин. Хвороби ендокринної системи покажуть себе через відчуття мурашок на долонях, надмірну їх пітливість. Симптоми, в основному, говорять про гіперфункції щитовидної залози. З органами серцевої і дихальної системи явно щось не в порядку при онімінні мізинців або великих пальців рук, відповідно. Поганий стан організму відображається змінами на пальцях рук. Ознакою діабету можуть стати поздовжні складки на фалангах. Якщо кінчики пальців стали рожевого відтінку, то треба простежити за роботою травного тракту. Інші кольори (більш насичені) свідчать про захворювання нирок, печінки.Виявити збої у функціонуванні статевої системи допоможуть плями на піднесеному підставі великих пальчиків.

Таким чином, руки - хороший помічник на шляху до зіставлення діагнозу. Організм всяким способом намагається повідомити нам про порушення, майбутніх хворобах. Слідкуйте за собою і бережіть здоров'я заздалегідь!

Додати коментар


Захисний код
Оновити