Women Territory

Догляд за тілом

Плюси і мінуси різних видів епіляції

Ідеальна епіляція - чи є вона? Питанням цим задаються все. І методів сьогодні досить, більш ніж. Але кожен має як переваги, так і огріхи. Давайте з'ясуємо всі плюси-мінуси, порівняємо, і виберемо найбільш гідний. Рятує від небажаної рослинності - надовго, безболісно, ​​бюджетно.

Яка жіноча фігура подобається хлопцям?

Прагнути до ідеалу - справа хороша і корисна. Але який він - ідеал? Парадокс - милуються чоловіки, звичайно, «дамами з обкладинки», а ось одружуються на дівчатах з фігурами самими різними. Яка ж фігура подобається більшості чоловіків?

Чоловіки, як і ми, абсолютно всі різні. І не всі віддають перевагу «холодний глянець». Просто їм його найчастіше показують,от вони їм і милуються. Питання про реальні вподобання лежить зовсім в іншій площині. І ніякі статистичні опитування не дадуть повної картини і не намалюють ідеальний тип, який поголовно всі чоловіки віддають перевагу.

Як використовувати масажне крісло в боротьбі з целюлітом?

З такими неприємними проблемами, як целюліт, обвисла шкіра і нерівномірний розподіл жирових відкладень у вигляді «подушок» на стегнах або спині можуть зіткнутися не тільки повні люди, а й ті, чия вага відповідає нормі. І якщо взимку, коли ми можемо приховати дефекти фігури під одежної, вони не надто нас турбують,то з наближенням літа «апельсинова кірка» і неестетичні жирові складки здатні істотно зіпсувати настрій тим, хто мріє виглядати надзвичайно в відкритих сукнях, сарафанах і купальниках.

Важливі правила депіляції і епіляції

Але спочатку різницю між де-піляціей і е-піляціей. Обидві процедури позбавляють від волосся. Але по-різному. Депіляція - від стрижня волоска. Епіляція - від волоска разом з «корінням». Відчуваєте різницю? У першому випадку позбуваємося видимого волоса і ненадовго.У другому - пошкоджується фолікула і з'являється реальний шанс на припинення зростання волоска з даної «цибулини». Тобто, депіляція - явище тимчасове, тоді як епіляція - назавжди.

Як зберегти пружність шкіри?

Звичайно, фізіологічні особливості, у тому числі й особливості будови шкіри, у всіх різні. Але не варто вважати пружну шкіру природним даром, який збережеться назавжди. Хочете, щоб ваша шкіра виглядала «на 25»? Не упускайте час догляду за нею!

Є області, що вимагають підвищеної уваги. Якщо говорити про ознаки старіння,першими піддаються віковим видозмінам:

SPA-процедури вдома

Для початку важливо зрозуміти, що взагалі таке SPA. Походження цього слова пов'язують з бельгійським городкомСпа, відомим своїми цілющими джерелами, в яких любили розслаблятися ще давньоримські патриції. Тому не дивно, що абревіатура SPA розшифровується латинською фразою «sanus per aqua», що означає «здоров'я через воду».Вода і все з нею пов'язане в SPA-процедурах грає вирішальну роль. Для оздоровлення використовуються лікувальні грязі, водорості, морська сіль, мінеральна вода, широко практикуються маски, обгортання, купання, масаж з використанням цих речовин. Тепер стає зрозуміло, що хоча б деякі SPA-процедури можна робити і вдома.Достатньо купити відповідні косметичні засоби.

Прищі на попі: причини, лікування, як прибрати

Якщо причинами утворення локальних запалень на інших частинах тіла є надлишок сальних залоз, з « п'ятою точкою » все зовсім навпаки. Шкіра на ній - надто суха, сальні залози практично відсутні. При контакті з численними зовнішніми подразниками суха шкіра моментально запалюється. А недолік кисню, що виникає унаслідок відсутності відкритого доступу повітря до цієї частини нашого тіла, призводить до стійких « довгограючим » прищам на ній.

Прищі на спині: причини, лікування, як прибрати

Можна прибрати прищі самому? Краще, звичайно, звернутися до лікаря, щоб він повідомив про причину, і ви могли почати лікування з її усунення. Але якщо причина вам відома, то прищі цілком можна вилікувати самостійно. Причому, способами набагато менш витратними, але не менш ефективними, ніж медпрепарати.

Причини появи прищів на спині

  • Через її недоступність, найчастіше саме спину ми відмиваємо не дуже ретельно. В результаті пори забиваються шкірними виділеннями і утворюються комедони.

Прищі на тілі: причини, лікування, як позбутися

Найчастіше прищі ви можете знайти на спині і в зоні плечей. Трапляються вони і в зоні декольте. Можуть виникнути на сідницях, в пахвових або підколінних западинах. Це можуть бути чорні точки, папули і пустули, червона висипка, дрібна водяниста висип, підшкірні освіти або великі фурункули. Порівняно з прищами, які виникають на обличчі, дефекти у вигляді прищів на тілі лікуються набагато довше, оскільки шар шкіри на тіло товщі. Давайте визначимо причини і відшукаємо відповідні методи усунення цих дефектів.

Як правильно засмагати в солярії?

Між засмагою природним і засмагою в солярії особливих відмінностей немає. Процес пігментації проходить однаково, засмага «тримається» так само і стільки ж. Єдина відмінність - час, потрібний для засмаги. За допомогою солярію все відбувається набагато швидше, ніж під сонцем. Плюс - в солярії присутні захисні фільтри, які на сонці відсутні. Якщо немає часу і можливості поніжитися на сонечку - можна вирушати в солярій за порцією позитиву. Захопивши з собою наші рекомендації.

Правильна програма відвідин солярію грунтується на типі шкіри. Знаючи свій тип шкіри, програму підібрати можна самостійно.