Women Territory

Вибір парфумів: як відрізнити підробку від оригіналу

Кожна модниця хоче, щоб крім красивого одягу і модних аксесуарів її супроводжував шлейф прекрасних ароматів, що підкреслюють красу і жіночність. Комусь подобаються чуттєві запахи, комусь часом навіть провокаційні, комусь - класичні а іншим - новинки. Головне, щоб вони були справжніми, а не нудотними підробками. Вибір духів сьогодні величезний, але творіння парфумерів від відомих брендів коштують дорого.

Якщо ви збираєтеся придбати якісну парфумерну продукцію і готові викласти за неї відчутну суму, то вивчіть рекомендації, запропоновані в цій статті, щоб не купити підробку.

Упаковка

При виборі парфумерної продукції насамперед варто звернути увагу на упаковку. Ви напевно думаєте, що коробочка справжніх оригінальних парфумів повинна бути упакована в плівку. Це далеко не так. Деякі відомі компанії пропонують коробочку в «роздягнутому» вигляді, для того, щоб покупець отримав можливість побачити флакончик.Відомі парфумерні будинку замовляють флакони з якісного скла, підробляти його невигідно. Скло повинно бути гладким, що не містить ніякого шлюбу. Якщо ж коробочка покрита целофановою оболонкою, то акуратно поводите по ній пальцем. Плівка повинна бути дуже тонкою і щільно прилягає.

Ви напевно знаєте,що парфумерна продукція ділиться на духи, парфумерну воду і туалетну воду. Через великої кількості ефірних масел парфуми є найдорожчим продуктом. Майте на увазі, що вони ніколи не випускаються у флаконах, забезпечених пульверизатором. Духи наносяться крапельками у зв'язку з їх високою концентрацією. А для уникнення окислення пузиречек з духами ніколи не закривається кришечкою з металу. На оригінальних парфумах пробка повинна бути скляною і щільно притертою. Після духів за змістом ефірних масел слід парфумерна вода, і найнижчою концентрацією володіє туалетна вода.

Написи

Отже, зовнішній вигляд коробочки і флакончика ви вивчили.Тепер варто звернути увагу на написи. На оригінальної французької продукції завжди повинна стояти напис Made in France, а ні в якому разі ні просто France. Крім того, майте на увазі, що французи завжди ставлять напис parfum, а не parfumе (тобто без «е» в кінці слова). Взагалі всі написи повинні бути зроблені чітко і правильно. Наявність штрих-коду на коробочці обов'язково. У французів він починається з трійки, але ж не всі оригінальні парфуми є французькими. Тим більше, що відомі торгові марки часто купують продукцію, вироблену у Франції, і продають її під штрих-кодом своєї країни.

Не думайте,що якщо продавець нав'язливо пропонує вам сертифікат якості на парфумерну продукцію, то вона оригінальна на сто відсотків. Адже даний документ часом і підробляти-то не потрібно. Він може належати товару з іншої партії. Тому придбання справжнього вартого товару залежить тільки від ваших знань і уважності. Порадуйте себе гідною покупкою!

Додати коментар


Захисний код
Оновити