Women Territory

Фруктові дієти

Ананасова дієта для схуднення

Ананас - солодкий. Ананас - досить калорійний (56 ккал). Але! У ньому є «диво-фермент» бромелін, іменований дієтологами «фермент стрункості». Не дивно, що даний продукт допомагає цієї стрункості досягти. Попутно він знизить в'язкість крові, нормалізує підвищений тиск, підніме імунітет, попередить розвиток атеросклерозу, матиме позитивний вплив на функціонування кишечника і приведе в норму мікрофлору, «почистить» печінку і підшлункову залозу.

Персикова дієта: меню, відгуки

Шанс схуднути значно - великий на персикової дієті. Два тижні інтенсивного вживання цього диво-фрукта достатньо. Можна зробити стройней фігуру, і шкіру значно поліпшити. Не дарма кажуть - «шкіра, як персик». От і ви станете власницею такої.

Меню дієти засноване на ... персиках. Розраховано на тиждень. Потім слід почати спочатку і все повторити.

Фруктова дієта для схуднення: види, меню, відгуки

Як випливає з назви, основу фруктової дієти складають фрукти. Якщо дана дієта вам підійде, то за тиждень ви зможете втратити 6-7 кілограм, особливо не напружуючись. Існує різні варіації даної дієти:

Динна дієта для схуднення: меню, варіанти, відгуки

Динна дієта відноситься до монодієти, тому не може бути тривалою. В основному такої дієти дотримуються протягом тижня, по закінченню якої ви зможете втратити до 5 кілограм. Дана дієта також може використовуватися у вигляді розвантажувальних днів.

Яблучна дієта для схуднення: меню, відгуки, результати

Дана дієта ефективна в якості помічника в боротьбі не тільки із зайвою вагою, але і з усілякими хронічними захворюваннями.

Застерігаємо, що вживати одні тільки яблука можна не більше 4-5 днів в якості розвантажувальних днів. Якщо ви втрачаєте більше, ніж півтора кілограма на тиждень, то яблучну дієту для схуднення потрібно завершити, тому що подальше її застосування загрожує вашому здоров'ю.

Грейпфрутова дієта для схуднення: меню, відгуки

В даний час існує безліч варіацій грейпфрутової дієти, однак головний принцип кожної з них - вживання половини грейпфрута перед кожним прийомом їжі. Багато фахівців кажуть, що, незважаючи на те, що вона дуже ефективна, її можна прирівнювати до здорового харчування.

Виноградна дієта

Якій жінці не хочеться отримувати компліменти про свою красу і прекрасною фігурі?! Це риторичне питання, оскільки, ми більше, ніж упевнені - таких жінок немає. На жаль, далеко не кожна жінка задоволена своєю фігурою. На допомогу приходить виноградна дієта.

Лимонна дієта для схуднення

Багатьох людей настільки захоплює прагнення схуднути, що вони просто перестають слухати власний голос організму, починають вводити різного роду жорсткі обмеження. Проте мало хто замислюється, що жорстокі обмеження не завжди призводять до позитивного результату, а найчастіше навпаки. Допомогти в простому схудненні без шкідливих обмежень може лимонна дієта, яка є дуже дієвою.

Бананова дієта для схуднення

Найчастіше, слово «дієта» сприймається нами як щось безрадісне, сіре, повне смутку і самопожертви. Але, адже це не так! Дуже багато залежить від того, який вибір ви зробили, якому раціону стали слідувати і від ваших уподобань. Бананова дієта для схуднення особливо підійде людям з проблемами кишечника, з проблемами шкіри, підвищеного тиску і, просто, любителям солоденького, які ось так запросто не можуть від нього безболісно відмовитися.

Апельсинова дієта для схуднення

З приходом весни всі дівчата хочуть виглядати ефектно і привабливо і, як правило, задаються питанням вибору підходящої дієти. Дуже популярна і ефективна, на думку західних дієтологів, апельсинова дієта для схуднення. Складається вона з трьох етапів, або трьох тижнів.