Women Territory

Особлива дієта для схуднення Ксенії Бородіної: версії, меню, результати

За словами ведучої відомого проекту «Дом-2», вона сиділа на багатьох дієтах, але результату не було не від однієї з них. Далі була застосовані фізичні вправи, але ефект не досягався.

Черговий удар по фігурі зірки було завдано народженням дочки Марусі. Очікувалося, що Ксенія пропаде з блакитних екранів, але всупереч очікуванням, вона не лише повернулася на телебачення, але і кардинально змінила свій імідж. Так в чому ж секрет схуднення відомої телеведучої? Яка особлива дієта для схуднення Ксенії Бородіної?

 

 

Дієта для схуднення Ксенії Бородіної: версії


З цього моменту постало логічне запитання: а як Ксенії це вдалося? У ході пошуку відповіді з'явилися дві версії про схуднення Ксені за допомогою дієти.


1-я версія

Ксюша схудла за допомогою методу Ксенії Собчак.

Цей метод включає в себе два основних принципи:

  • меншу кількість їжі;
  • і щоденні клізми.

Ксюша Собчак стоїть осібно проти дієт і вважає, що для підтримки себе у формі досить просто зменшити кількість їжі. Тому, можна припустити, що Ксенія Бородіна вдалася до порад своєї тезки.

2-я версія

Ксенія Бородіна слідувала огірковій дієті.

Така версія заснована на інтерв'ю, яке Ксенія дала в лютому цього року. Вона обмовилася, що хоче зробити особливий подарунок для свого чоловіка і для цього сідати на дієту. Дана дієта отримала іронічне назву «Еротична дієта від Ксюши Бородіної», тому основною стравою в дієті були звичайні огірки. Можливо, саме завдяки цій системі харчування Ксюші за два тижні вдалося скинути 12 кілограм після пологів.


Меню огіркової дієти для схуднення Ксенії Бородіної

Сніданок: невеликий шматок житнього хліба.

Обід: овочевий суп, салат із зелені з огірками

Вечеря: дублюється обід.

Головне правило цієї дієти - з'їдати мінімум 4 огірка в день.


Дієта Ксенії Бородіної: результати

Це викликало справжній бум на форумах, подвігнув багатьох жінок сісти на цю саму огіркову дієту. А ось колеги Ксюши переконані, що скинути зайву вагу зірці допомогли саме поради від Ксенії Собчак. Свою роль могли зіграти і прогулянки з коляскою, а також сидіння з дитиною: все-таки, без рухів тут не обійтися.


Дієта для схуднення Ксенії Бородіної: результати

Яка б з двох версій не виявилося істиною, точно відомо одне: результати дієти для схуднення Ксенії Бородіної очевидні для всіх. Зміни у фігурі і іміджі Ксенії Бородіної не пройшли дарма - зараз вона пише про це книгу.

Книга буде наповнена рекомендаціями, яких дотримувалася зірка, керівництво по зміні іміджу, поради про заняття спортом, а так само думки фахівців. Книга може і не стане бестселером, але від того не менш цікаво.

Додати коментар


Захисний код
Оновити