Women Territory

Дієта "мінус 60" Катерини Міріманової

У світі існує величезна кількість дієт, але схуднути з їх допомогою не завжди вдається. Адже для того, щоб схуднути, треба змінити свій звичний раціон, а це буває досить складно. Катерина Міріманова розробила свій унікальний метод, завдяки якому, вона легко розлучилася з 60 кілограмами.Сама Катерина стверджує, що є тією людиною, яка не в силах встояти перед спокусою з'їсти чого-небудь зайвого або не приписаного дієтою. Але, не дивлячись на все це, вона змогла позбавитися від 60 кілограм без особливих жертв, і почуває себе чудово.

 


Основні правила дієти мінус 60 Катерини Міріманової

Насамперед необхідно правильно себе налаштувати. Якщо ви зважилися сісти на дієту, то вже не звертайте зі шляху. Як би не були великі спокуси. Навіть якщо ви не змогли побороти в собі спокуси, порушили правила дієти і тому подібне, не зневіряйтеся, не кидайте почату, продовжуйте спокійно дієту і, з часом, все стане на свої місця.

Поважайте і любіть себе. Худніть не заради когось, а заради себе, із задоволенням. Ваш настрій дуже важливий для психологічної корекції вашого тіла. Організм сам знає, як йому привести в норму ваш вага, надайте йому цю можливість. Не варто отруювати його негативними думками з приводу вашої фігури і зайвих калорій, з'їдених за вечерею. В першу чергу важливі хороші думки, а все інше налагодиться як за помахом чарівної палички, і зайві кілограми більше не будуть вас турбувати.

По-друге, слід трохи змінити порядок і обсяги харчування. Вельми цікавий варіант пропонує Катерина у своїй дієті. Поступово замінюємо звичні вже тарілки на маленькі, тим самим, природно зменшуючи обсяг споживаної їжі. На цю процедуру відводиться від одного до двох тижнів. Разом з цим додаємо в раціон овочі та фрукти (дивіться також статтю про селерову дієту), які повинні стати половиною всієї вашої їжі. Причому на столі вони повинні знаходитися не біля тарілки, а в самій тарілці.

І третій важливий момент, потрібно не їсти після сьомої години вечора. І не варто забувати про якість споживаних продуктів.


Раціон дієти Катерини Міріманової

На сніданок можна приготувати все, що вам хочеться. Обмежень немає, крім надлишку жирних і калорійних продуктів. Добре підійде англійська дієта зі своїм поживним і ситним набором продуктів.

На обід слід застосовувати роздільне харчування. Не треба з'єднувати м'ясо, рибу та птицю з макаронами і крупами. Тобто не слід споживати вуглеводи разом з білками, це уповільнює процес травлення і погіршує обмін речовин. Не варто поміщати картопля в м'ясні бульйони, зате чудово картопля буде поєднуватися з іншими овочами.

Доповнити обід зможуть всілякі фрукти: яблука, груші, персики, абрикоси, сливи тощо.

Основну увагу слід приділити вечері. Важливо, щоб вечеря була не перенасичений жирними і білковими продуктами. Є слід якомога менше. Треба встигнути повечеряти до сьомої години вечора. Якщо ви їсте м'ясо, то не додавайте до нього овочів і круп, а також макаронних виробів і хліба. Можна їсти гречку, рис, пшеничну кашу з овочами або кисломолочні продукти за смаком.

Додати коментар


Захисний код
Оновити