Women Territory

Дієта Олени Малишевої

Олена Малишева, професор, лікар-терапевт, телеведуча і автор знаменитої дієти, завдяки якій худнуть багато відомих людей. Будучи дієтологом знаменитих зірок шоу-бізнесу, Олена розробила авторську дієту, що допомагає ефективно схуднути без особливих труднощів і голодних мук.За основу дієти Олени Малишевої взято зменшення кількості кухонної солі в раціоні, а також зниження обсягу тих продуктів, які містять рослинні та тваринні жири. Простіше кажучи, зниження обсягу жирів у раціоні. Є ще кілька винятків з харчування. Це продукти, які, на думку Олени Малишевої, впливають на накопичення зайвих кілограмів. Ось перелік цих продуктів: картопля - хоча автори картопляної дієти з нею в цьому в корені не згодні, буряк, морква, борошняні вироби, рис, цукор і його похідні. Точніше, не можна вживати здобне тісто з цукром, цукерки, шоколад, солодка вода і багато іншого, що містить цукор. Непогано було б відмовитися і від алкоголю, вважає відомий дієтолог Олена Малишева.

Дієта тривала за часом. Час дієти складає приблизно від двох до чотирьох місяців. Але цей час не буде витрачено даремно. Ви схуднете на вісім чи десять кілограм, добре закріпіть результат. Протягом декількох років після дієти ви не будете набирати зайву вагу. Дієта Олени Малишевої є абсолютно нешкідливою, не перевантажує організм, а навпаки, веде до оздоровлення і правильного способу життя. Після застосування цієї дієти, ви не тільки поліпшите своє самопочуття, але і зможете дотримуватися наведеного нижче раціону тривалий час. Що саме по собі йде на користь вам і вашому здоров'ю.

Дієта Олени Малишевої заснована на трьох китах, трьох основних правилах:

Правило перше:

Ні в якому разі не можна голодувати або сильно обмежувати себе в їжі. Приймати їжу слід невеликими обсягами п'ять або шість разів на день. Денне меню слід розбити на три основних прийоми їжі: сніданок, обід і вечерю. До них можна додати ще два-три додаткових, під час яких можна побалувати себе фруктами або чашкою кави без цукру.

Правило друге:

Необхідно вирахувати кількість калорій, яке необхідно організму для нормального функціонування протягом доби. Це кількість калорій повинне відповідати вашому віку, підлозі, родом діяльності. А також вам треба знати якої ваги ви хочете добитися. Щоб все це підрахувати, вам слід скористатися «генератором калорій». За допомогою цієї програми можна підрахувати для себе необхідну кількість калорій, що підходить під ваш ідеальний вагу.

Правило третє:

Третє правило дієти Олени Малишевої засноване на психології. Автор дієти переконана, що якщо під час їжі ми налаштовані по відношенню до їжі, яку ми споживаємо, позитивно, то процес травлення буде відбуватися швидше й ефективніше, що чимось нагадує апельсинову дієту. Не будуть відкладатися зайві жири «про запас». Ні в якому разі не слід думати під час прийому їжі про те, що ви їсте зайве і те, як погано це все відіб'ється на вашій фігурі. Пам'ятайте, організм все розуміє буквально: що ви йому говорите, то він і робить. Тому любіть себе, а ваш організм сам розбереться, як досягти оптимальної ваги.

Додати коментар


Захисний код
Оновити