Women Territory

Куди піти з дітьми?

Фраза про дітей-кольорах життя давно стала побитою. Її повторює вже кілька поколінь мам. Але чи вміють вони по-справжньому радіти спілкуванню зі своєю дитиною? Скільки часу вдається провести працюючої матусі з малюком або підлітком? Адже існує стільки різних місць, куди можна вирушити разом у недільний день! В принципі,для діточок важливий сам факт того, що кілька годин вільного часу вони зможуть провести з самим рідним, близьким людиною.

 

Природа - оптимальне місце для спілкування!

Але все ж: куди піти з дитиною? Як продумати літній відпочинок? Улюблене місце для багатьох - зелений парк, тінисті алеї. Прогулянка може бути не тільки приємною, але й повчальною.Оповідання мами про те, як називається дерево, чому так пахнуть квіти, звідки береться вітерець, зацікавить малюка-дошкільника. З дітьми старшого віку можна вести філософські розмови про любов, планах на майбутнє, мріях. Відвідування кафе, смачне морозиво, тепла рука мами - все це буде довго згадуватися. А якщо у парку встановлені атракціони,то радості взагалі не буде меж! У великих містах, обласних центрах є зоопарки. Кращого місця для спільної прогулянки з дитиною будь-якого віку просто не придумати. І хоч забороняється годувати тварин, але так здорово кинути ведмежаті шматочок ласою булочки. Але тільки здалеку, дотримуючись правил безпеки.

А поїхали на річку!

Ще одне місце, всіма улюблене, - річка. Плануючи відпочинок, можна дати простір для самої буйної фантазії. Плавання наввипередки, пірнання, сонячні ванни, пікнік з улюбленими стравами, спортивні розваги. Якщо ні річки, то прогулянка до фонтану, розпилювального дрібні крапельки, теж принесе масу задоволення.В спекотний сонячний день так приємно освіжитися біля води, пускаючи саморобні кораблики або балуючись з водяним пістолетом. До речі, не бійтеся, коли дитина пустує! Це ознака творчості! Але іноді варто задуматися, що робити, якщо дитина не слухається.

Кіно, театр, музеї: відвідуємо разом

Щоб діти правильно розвивалися,отримували необхідні навички, корисно ходити з ними на перегляд фільмів і вистав. Репертуар будь-якого кінотеатру включає дитячі програми. Після такого культпоходу корисно обговорити зміст, вчинки головних героїв. Нехай дитина усвідомлює і почує, що таке погано і добре, саме від батьків. Кінотеатр - це універсальне місце відпочинку,доступне в будь-яку погоду, в різні пори року. Найцікавішими об'єктами є музеї. Тільки мамі бажано знати, чим саме захоплюється її дитина. Комусь подобається історичний музей. А хтось без розуму від архітектурного, природною природи або планетарію.

Дуже важливо!

І ще кілька думок вголос. Буває так,що мама намагається будь вивезти дитину кудись, купує дорогущий тур в заморські країни, а розуміння між ними як не було, так і немає. Головне все ж - це не КУДИ, а ЯК. Можна просто посидіти на лавочці біля власного будинку і відчути неймовірну близькість, підтримку один одного.А буває й так: ходять двоє по бруківці Парижа або пляжу Таїланду і відчувають роз'єднаність, самотність, печаль.

Додати коментар


Захисний код
Оновити