Women Territory

Двоколісний самокат - гра і користь у одному «футлярі»

Для дітей старшого віку, які вже «виросли» з триколісних велосипедів і триколісних самокатів, саме час придбати більш підходящий варіант - двоколісний самокат.

Різні фірми пропонують безліч варіантів. Найбільш яскраві і барвисті, прикрашені темами із знайомих і улюблених малюками мультфільмів, але при цьому і якісні моделі - це самокати фірми Mondo.У фірми Mondo існує ціла лінійка самокатів, які прикрашені улюбленими багатьма дітьми мультяшними героями.

Зверніть свою увагу, наприклад, на, так звані, двоколісні Тачки. Така модель стане просто чудовим подарунком для вашого чада, завдяки своєму привабливому зовнішньому вигляду. Ну а ви, у свою чергу, зможете не турбуватися про безпеку вашого маленького синочка чи донечки.

Яскравий дизайн не залишить вашої дитини байдужим, а високоякісні матеріали допоможуть йому освоїти новий транспорт з комфортом.

 

Транспорт з «характером»

Улюблені герої мультфільму «Тачки», якими він прикрашений, додадуть самокату вашого малюка яскраву індивідуальність. Але це не головне його достоїнство. Головною його перевагою є здатність тренувати певні групи м'язів вашої дитини, що вкрай важливо в наш час, коли все менше дітей проводять своє дозвілля активно.

До того ж управляти самокатом набагато легше, ніж велосипедом. І навіть в критичних ситуаціях, коли ваша дитина не впорався з керуванням, набагато легше відпустити самокат або просто зістрибнути з нього, ніж зіскочити навіть із самого зручного велосипеда.

Двоколісні самокати «Тачки» призначені для дітей старше чотирьох років, гранична вага - 50 кг. Вважається, що в цьому віці у дітей вже достатньо добре розвинена координація рухів. Для дітей молодшого віку передбачені триколісні моделі.

Переваги двоколісних самокатів

Матеріалом для виготовлення для цього транспорту став алюміній, що робить виріб вкрай легким, але в теж час і міцним. Поверхня платформи для уникнення ковзання покрита спеціальним матеріалом, який по фактурі схожий на наждачний папір. Також він оснащений заднім ножним гальмом, і конструкцією передбачена можливість регулювання висоти керма. Колеса виконані з прогумованого пластика.

Крім всього цього він легко складається, тому ви без проблем зможете взяти його з собою в дорогу, або навіть в далеку подорож - багато місця у вашому багажі він не займе, а от для дитини стане чудовим розвагою.

Двоколісний самокат для дітей старшого віку - річ просто незамінна. Крім того, що ваша дитина буде випробовувати нові для себе відчуття, він стане більш самостійним і відповідальним. Також їзда на самокаті - приємні фізичні навантаження, тренування вестибулярного апарату і суцільна користь для всього організму.

Улюблені герої «Тачок» - блискавка МакКвін, Док Хадсон, Саллі Каррера і інші зроблять процес навчання вашого малюка захоплюючим і цікавим.

Додати коментар


Захисний код
Оновити