Women Territory

Дев'ять причин завести кішку

Причини, за якими ми заводимо домашніх вихованців, досить різноманітні. Одні з нас підбирають їх на вулиці з жалю. Інші компенсують таким чином потреба піклуватися про когось. Самотні жінки знаходять в «обличчі» домашнього вихованця і одного, і відраду, і об'єкт любові. Не всі наважуються завести собаку. Це велика відповідальність, зміна розпорядку, звичок і правил вашому житті. Кішка - інша справа. Вона вміє не бути тягарем - залишитися незалежною, самодостатньою і ... люблячою.

Причина 1. Тривалість життяВашої і ваших домочадців. За статистикою люди, які зважилися завести кішку, живуть мінімум на 10 років довше за інших, у яких кішок немає. Кров'яний тиск у «кошатниц» набагато стабільніше, а холестерину в крові - менше.

Причина 2. Здоров'я

Кішки - прекрасні «доктора». Вони здатні виступати в ролі «голкотерапевта». Кішка забирається на господиню, випускає свої кігтики і впливає на рефлексогенні зони так само ефективно, як це відбувається при сеансі голкотерапії. Ці пухнасті «терапевти» можуть запросто зняти стрес - якщо господиня роздратована або перебуває в напрузі, вони начитають муркотіти і пеститися. Щоденна «доза» котячого муркотіння здатна підняти ваш імунітет. Муркотання за своїм впливом схоже з ультразвуком, застосування якого зміцнює кістки. Так кішки «спеціалізуються» на знятті симптомів остеохондрозу та полегшенні болю в суглобах.

Кішка, яка засинає поруч з господинею, кращий засіб від безсоння.

 

Причина 3. Позитивна енергія

Кішки різного забарвлення роблять різний (але все - позитивне) вплив на енергетичне здоров'я людини. Чорні кішки забирають нашу негативну енергію. Руді кішки - постачають позитивною енергією. Кішки з кремовим і пісочним кольором шерсті «тонізують» нашу енергетику. Кішки сірого і сіро-блакитного забарвлення - заспокоюють нервову систему. Білі кішки - універсальні «лікарі широкого профілю». Приміром, у Британії їх навіть продають у спеціальних котячих аптеках!

Причина 4. Подружнє життя

Сім'ї, в яких живе кішка, набагато легше долають всі сімейні кризи. У таких сім'ях рідше виникають і швидше «гаснуть» конфлікти. У подружжя, що мають кішку, є додатковий загальний інтерес, який ще більше згуртовує сім'ю. Турбота про кішку дає можливість більш близького і постійного спілкування. Позитивних емоцій у такої пари набагато більше, ніж у пари, яка не має домашнього улюбленця. І, до речі, якщо у вас є чоловік, обов'язково заведіть кішку. Чоловіки, які спілкуються з кішками, набагато краще розуміють і знають жінок.

Причина 5. Виховання дітей

Кішки - відмінні «вихователі». Рішення завести кішку - вже саме по собі вчинок, здійснивши який, ви і ваші домочадці приймаєте певні зобов'язання. І немаленьку частину цих зобов'язань із задоволенням виконують діти. Для них догляд за домашнім вихованцем - найкраща «школа» любові, турботи та уваги. Кішка краще тисячі слів навчить дитину відповідальності, акуратності, співчуттю, повазі, прихильності, подяки, дружбу і кохання до всіх живих істот.

Причина 6. Простий догляд

Котів, без перебільшення, можна назвати самими охайними тваринами. Їх звичка постійно вилизувати свою шерсть, підтримуючи її ідеальну чистоту, дуже дисциплінує і стимулює до підтримання порядку в домі. Те що кішка здатна сама подбати про себе, значно полегшує догляд за нею. І кішки, навіть дуже благородних порід, абсолютно невимогливі. Звичайно, їм потрібен догляд і турбота, але сил (і коштів) на це ви витратите набагато менше, ніж на догляд за будь-яким іншим домашнім вихованцем.

Причина 7. Барометр

Існує багато народних прикмет і ознак, що дозволяють дізнаватися погоду і коректувати «здогади» синоптиків. І кішка є відмінним і вірним барометром, здатним відчути і передбачити будь-які погодні зміни. Якщо вона грає, перевертається на спину і витягує лапи - чекайте потепління. А якщо тулиться до опалювальних приладів і згортається в клубок - неминуче похолодає.

Причина 8. Дозвілля

Кішка здатна дивним чином скрасити ваше дозвілля і не тільки відволікти від проблем, а й розважити хазяйку. Це - справжнє «ліки» від нудьги. Грудочку оптимізму та гарного настрою - вона із задоволенням носиться за іграшкою, постійно рухається, бігає, стрибає, виявляється в самих непередбачуваних місцях, любить поборотися і пограти в хованки. Якщо регулярно приділяти кішці трохи вільного часу - ви отримаєте справжню «ігротерапію» і заряд надзвичайної бадьорості на весь день.

Причина 9. Естетика

І, нарешті, кішки - це просто красиво. Вони пробуджують у нас естетичні почуття. Навіть звичайна дворова кішка володіє природною грацією і неймовірною чарівністю. Шовковиста шерстка, виразні очі, граціозні рухи, царствені пози - ці риси кішки зберегли від далеких диких предків. І тепер, подібно до коштовних статуеткам, служать прикрасою будь-якого інтер'єру.


Заведіть собі кішку. Ось побачите, перетвориться і стане набагато краще не тільки ваш будинок, але і все ваше життя.

Додати коментар


Захисний код
Оновити