Women Territory

Догляд за волоссям

Догляд за волоссям взимку

З приходом холодів настає для наших волосся несприятливий період. На них, нещасних, впливають відразу два негативних фактори. Будинки - опалення. Тепло, добре, але повітря ставати надмірно сухим. Він «висмоктує» з волосся вологу, і до того ж їх електризує, потім на вулиці удар по пересушеним волоссю завдає мороз. Ваші локони взимку явно потребують турботи і особливого захисту в зимові місяці.

Догляд за сухим волоссям

На що «зробити акцент»? На шкіру. Так, перш ніж починати реанімувати волосся, потрібно привести «до тями» шкіру голови. Зримий в корінь, як говоритися. І саме на відновлення шкіри кидаємо всю «важку артилерію».

Правильно визначаємо тип

До речі, тип миючих і кондиціонованих коштів, який вам необхідний,визначає саме стан шкіри вашої голови. Ви не знали?

Які масла для волосся корисні?

Ефірним оліям - особлива шана і усіляку повагу. Вони здатні створити справжні чудеса з вашою зачіскою. «Маслянний» догляд за волоссям - самий натуральний, екологічний і дієвий.

Ефірні масла славляться багатоликими корисними якостями. Вони містять «родзинку» у вигляді біологічно активних речовин,здатних позитивно впливати буквально на всі функції організму. Волосся - не виняток. У догляді за ними олії надають саму дієву допомогу. Вони:

Чому волосся швидко стають жирними і що робити?

Якщо ви - в категорії «жірноволосих» і задаєте собі питання, як перейти в ряди власниць розкішної «гриви», давайте вирішувати цю, дійсно, проблему. Комплексно.

Причини «жирної» зачіски

Внутрішні: гормони

Не просто, зрозуміло, їх наявність, а підвищення рівня андрогену, яке може трапитися:

Ламінування волосся

У перукарнях зараз дуже часто замовляється процедура ламінування волосся. У підсумку волосся набуває фантастично гарний вигляд і чарівний глянсовий блиск. Основною перевагою даної процедури є те, що для отримання шикарних, гладких, глянцевих волосся достатньо одного сеансу.

Як зупинити випадіння волосся

Мільйони жінок стикаються з проблемою втрати волосся. Одні відразу ж починають реагувати на ситуацію і намагаються її виправити, коли як інші пускають справу на самоплив, що в підсумку може призвести до жалюгідної ситуації у вигляді повного або часткового облисіння. Що робити, коли волосся починає випадати? Як зупинити випадіння волосся?

Вітаміни проти випадіння волосся

Безумовно, використання різних косметичних засобів, таких як, маски, лосьйони, бальзами можуть допомогти при випаданні волосся. Однак, для того, щоб ефект їх був більш помітний і тривалий необхідно приймати вітаміни проти випадіння волосся.
Вітаміни проти випадіння волосся

Ми розповімо вам які вітаміни проти випадіння волосся вам необхідно приймати, а також назвемо продукти, що містять дані групи вітамінів.

Прості секрети красивого волосся

Вам знайоме почуття розчарування, коли після використання широко рекламованого шампуню ваші волосся як і раніше виглядають мляво? Це відчуття знайоме багатьом дівчатам, які не можуть дозволити собі розкіш повноцінного догляду за волоссям. Насправді, щоб домогтися природної краси та здоров'я волосся, потрібно затратити багато часу і докласти чимало зусиль. А адже нам іноді не вистачає часу навіть на більш важливі справи. Однак твоя краса - це те, чому безперечно варто приділити увагу. Як вписати програму по догляду за волоссям в твій щільний щоденний графік? Виявляється, це не так вже й складно.

Брондирування волосся

Світова тенденція фарбування волосся прагне до природності і натуральності. Багатоступінчасте фарбування волосся - новий писк моди, обговорюваний усіма модницями, а найстильніші з них вже хваляться популярним кольором волосся. При цьому, якщо не розкривати таємницю, то оточуючі не зможуть здогадатися, що ваші волосся пройшли процедуру брондірованія. Для всіх поглядів колір, отриманий зусиллями першокласних фахівців, буде природним і природним, адже брондірованіе волосся ці хлопці виконують професійно.

5 секретів красивого волосся

Телебачення заполонила реклама, а полиці магазинів - батареї пляшок з шампунями самих різних марок, видів, кольорів. Зірки, дерматологи та інші фахівці запевняють, що, використовуючи ці засоби догляду, Ви станете власницею шикарної шевелюри. Однак одних тільки засобів догляду за волоссям недостатньо, та й вибрати серед усього розмаїття підходящий саме вам шампунь важко. Піклуватися про красу та здоров'я свого волосся потрібно комплексно.