Women Territory

Догляд за шкірою обличчя після 40 років

Звичайно, з віком шкіра аж ніяк не молодіє. Процеси регенерації сповільнюються. Епідерміс потовщується. Волокна колагену руйнуються. Підшкірний жир «тане». Активність сальних залоз знижується. Але подивіться на публічних леді - зірок, моделей. Не всі вони поголовно накачуються ботоксом і не вилазять з кабінетів хірургів. Мало того,сьогодні пластика не в моді. А результати, яких багато добилися, переконують - старість можливо подолати. І виглядати абсолютно шикарно навіть після сорока без хірурга.

 

Стан шкіри після «сорокового кордону» залежить від вашого життя до цього періоду. Якщо ви змолоду почали за шкірою доглядати, робили це грамотно і регулярно,то і після сорока вона ще буде сповнена життєвих сил. Ці сили необхідно підтримувати і зміцнювати. Величезне, просто вирішальне значення для зовнішності жінки після сорока мають правильне харчування і повноцінний відпочинок. Словом, «правильна» збалансоване життя без стресів і зайвих навантажень. Краса завжди йде зсередини,і ніякі «чарівні» косметичні засоби її не замінять. Отже, почнемо з пильної уваги до свого раціону, режиму і способу життя. І, звичайно, забезпечення догляду за шкірою.

Догляд за шкірою обличчя після 40 років

Харчування. Організму потрібні поживні речовини і, навпаки, не потрібні шкідливі. Порушення балансу харчування негайно відгукнеться яким-небудь захворюванням. А шкіра відразу ж зреагує і «повідомить» про це своїм погіршенням стану. Тобто, всі діагнози після сорока будуть «написані на обличчі».

Вітаміни. Вони важливі. Після сорока особливу увагу слід приділити насиченню вашого меню магнієм, кальцієм, жирними кислотами. Вам навряд чи вдасться забезпечити організм цими речовинами,приймаючи їх лише в їжі. Тому варто закликати на допомогу вітамінізовані харчові добавки.

Крім насичення, шкіра після сорока категорично потребує захисту. Вона вкрай сприйнятлива до всіх зовнішніх впливів: сонцю, морозу, вітру. Від засмаги краще відмовитися. Використовувати влітку сонцезахисні засоби, а після 11 і до трьох дня,особливо на відпочинку біля моря, на сонце взагалі перебувати не варто. Взимку необхідно користуватися захищають кремами з жировою основою. Завдяки їм, можна уникнути купероза, алергії та інших неприємних явищ, виникненню яких шкіра після сорока схильна у великій мірі.

Рекомендації

Ну і, нарешті, догляд.

 

  • Просто обов'язковим стає після сорока застосування крему і денного, і нічного.
  • Навіть сама жирна шкіра потребує зараз в інтенсивному і постійному зволоженні. Пам'ятайте - активність сальних залоз, навіть якщо вона триває з віком, ніяк не впливає на активізується процес зневоднення клітин.
  • Наносячи будь-які косметичні засоби, не можна розтягувати шкіру. Всі рухи легкі, поверхневі, виключно по масажних лініях. Крем наносимо рухами поплескували, кінчиками пальців.
  • Відмовляємося назавжди від маски-плівки. При знятті її шкіра розтягується, а іноді навіть травмується. В крайньому випадку, при шкірі комбінованої або жирної,наносимо її лише на Т-зону.
  • При умовно починаємо (якщо ще не почали) використовувати щіточку для обличчя, спеціальну, м'яку. Її дотику (ніжні) активізують кровообіг, а також ефективно відлущують відмерлі клітини епідермісу.
  • Продовжуємо використовувати скраби, але тільки м'які, з дрібними абразивними частинками, переважно гранулами.Догляд за шкірою обличчя після 40 років
  • Віддаємо перевагу маскам, які містять фруктові кислоти. Вони працюють як м'який пілінг, руйнуючи структуру спайок між клітинами. Саме це віковий шкірі і потрібно.
  • Не економимо на косметиці та догляді. Сучасна косметологія має багато новітніх досягнень. У кремах повинні бути: ретинол, колаген,гіалуронова кислота, вітаміни F, Е і С.

 

І не забувайте - догляд повинен здійснюватися не тільки вдома, але і у косметолога. Професійний косметолог допоможе вам ще довго утримуватися від хірургічного втручання.

Додати коментар


Захисний код
Оновити