Women Territory

Люпин: 50% білка для захисту ДНК

Інтерес до люпину пояснюється, насамперед, високим в ньому якісного білка (до 50%), масла (до 20%), протеїну (до 40%), а також гірких алкалоїдів - лупаніна і лупінін.

Широко застосовується масло люпину в косметології, оскільки допомагає відновити пружність шкіри, активно бореться з негативним впливом вільних радикалів,уповільнює старіння і захищає ДНК.

 

Люпин воліє легкі, піщані грунти, проте добре себе почуває і в ярах, зустрічається в полях серед посівів культурних рослин. Відрізняється високою посухостійкістю, добре пристосовується до будь-яких температур.

Насіння люпину, як і зелена маса,є надзвичайно цінної кормової культурою в тваринництві, а завдяки здатності клубеньков люпину накопичувати в грунті велику кількість азоту, ця рослина вважається чудовим сидератом. Застосування його в якості природного добрива дозволяє вирощувати екологічно чисті овочі.

Хоча люпин і не є медоносом,оскільки його квітки нектару не виділяють, це рослина дає медоносним бджолам велику кількість пилку.

Використання люпину цим не обмежується, ця культура активно застосовується у фармакології та косметології.

Багато застосовують його для озеленення ділянок, оскільки його відрізняє висока декоративність і яскраве, чудове цвітіння. Високий вміст масел дозволяє використовувати люпин і для приготування цінного масла, яке містить олеїнову, пальмітинову, стеаринову та лінолевої кислоти. Ця червоно-коричнева рідина зі злегка гіркуватим смаком і без запаху має антимікробні та антиоксидантні властивості, активізує імунні процеси, покращує кровообіг,гальмує запальні процеси і призупиняє виникнення ракових пухлин.

Активно використовують люпин в домашній косметиці. Застосування коштів з люпину дозволяє поліпшити стан проблемної шкіри, позбутися прищів, підтримати тонус шкіри, очистити її. Крім того, настої,маски компреси з люпину допомагають зробити тонкими і менш помітними небажане волосся на тілі, позбутися лупи, шрамів на шкірі, поліпшити структуру волосся і вирівняти текстуру шкіри обличчя.

Маска

Подрібнити суху траву люпину, заварити окропом. Нанести на обличчя відціджену масу на 15 хвилин. Видалити, обличчя протерти залишився від запарювання трави настоєм.

Настій для вмивання

Суху траву люпину настояти в окропі 2 години. Настій можна використовувати дві доби.

Для стійкого ефекту та позбавлення від проблем зі шкірою умивання настоєм роблять до двох місяців, завдяки чому шкіра стає матовою і бархатистою.

Очищающий лосьйон

Свіжу траву люпину дрібно порубати, додати 150 мл горілки, закупорити, тримати в темному місці тиждень. Після - процідити, долити 100 мл води, розмішати. Використовувати для очищення обличчя ввечері.

Додати коментар


Захисний код
Оновити