Women Territory

Як позбутися від мішків під очима

Є люди, у яких під очима «красуються» мішки постійно. Це найчастіше - наслідок якогось захворювання. Їм позбутися мішків непросто. Спочатку потрібно захворювання вилікувати. Але мішечки тимчасові, які раптом на вашому личку з'явилися, цілком під силу прибрати самостійно. Розглянемо ізбавітельние методи.

 

Спочатку - причини

Появі набряків нижньої повіки і подглазной області, іменованих мішками, передують кілька факторів. Перш за все - це нездоровий стиль життя і всі його складові. Такі як:

 

  • харчування незбалансоване, нездорове, недостатнє або надлишкове (переїдання);
  • катастрофічний і регулярний недосип;
  • сидіння добами біля монітора або екрана;
  • відсутність фізичних активностей і свіжого повітря;
  • присутність в раціоні надлишку солі або рідини.

 

По-хорошому, перш ніж кидатися мішки лікувати, слід цю «п'ятірку» виключити з життя. Це не тільки для позбавлення від мішків буде корисним. А заодно і шкідливі звички, на зразок двох фужерів вина перед сном і пачки сигарет в день.Але ми фантастика не будемо захоплюватися. Постараємося позбутися хоча б від одного фактора. Не пропали мішки? Нейтралізуємо наступний. Присутні? Ще один подужаємо. Безрезультатно? Розпрощаємося ще з одним ... А якщо раптом (о диво!) Весь негатив і шкода з життя пішов, а мішки - залишилися?

Тоді це може бути спадкове.Або частину природного процесу старіння. Жировий прошарок «тане» та «стікає» вниз, шкіра її «не тримає», обвисає, утворюються мішки.

Про захворювання хронічних ми вже згадали. Ще причиною набряків може бути алергічне загострення.

Забагато причин? Але й способів позбавлення чимало. Почнемо з домашньою самодіяльності.

Потім - дії

Скажемо відразу, застарілі вікові мішки вдома не лікуються. Тут - одразу до косметолога. Або щоденний, хороший коригувальний мейкап. А ось «харчові», «сольові», «водяні (винні)», «безсонні» та інші мішечки ми цілком можемо спробувати будинку видалити.

Чарівний рушник

Кладемо мокрим в морозилку з вечора. Вранці, як прокинулися,дістаємо і укладаємо на очі і лоб. За п'ять хвилин отримаєте чарівний ефект. Регулярне тривале використання може навіть колишній тонус шкірі повернути.

Чайні пакети

Всі знають - ніхто не користується. Це ж простіше простого. В холодну воду кинули, потримали, дістали, доклали на хвилин десять. Краще трав'яний чай, але зійде і звичайний.Там теж чарівництво - таніни, які набряки (при регулярному використанні) цілком зменшити здатні.

Два в одному

А тепер совмещеам чай і «морозне рушник». Заморожуємо будь-яку трав'яну рідину і робимо спеціальний «очної» ледік. Водимо ніжно їм по мішечках вранці (або як прокинулися - для когось ранок ввечері починається).

Огурчик

Допомагає він пристойно. Води в ньому багато, і він чудово шкіру зволожує. І знову ж, простіше простого. Скибочки відрізали, поклали. Чверть години. Можна після пакетів чайних застосовувати, для більшого ефекту.

Алое

Спробуємо використати такий спосіб.Під крем або макіяж беремо краплю алое зі свіжого листа і акуратненько втираємо в область мішечків і довколишню. Повинен вбратися повністю. Можна наносити крем.

Петрушка

Спеціально для позбавлення від набряків придумана маска з петрушки зі сметаною. Сметани беремо більше (в два рази), а зелені петрушки - менше.Попередньо зелень слід подрібнити.

Якщо все попереднє вам нічим не допомогло - проблема серйозніша. Її «коріння» лежать глибше, і доведеться до косметолога йти. Але, повірте, це зовсім не страшно. В центрі вам і ботокс введуть, і апаратне омолодження запропонують, і ліфтинг влаштують. І ви можете далі не спати, не дбати про здоров'я,є солоні і шкідливі продукти, поки остаточно не зостаритеся. Кожен вибирає сам.

Додати коментар


Захисний код
Оновити