Women Territory

Догляд за обличчям

Шкіра жінок після 40 років: як правильно доглядати?

Бережи свою красу і здоров'я змолоду ». Зазвичай так говорять бабусі своїм онукам. А адже це і правда так! Якщо жінка у двадцять здійснює хороший догляд за шкірою, то в п'ятдесят вона буде виглядати на сорок. Багато дівчат нехтують доглядом за своєю шкірою, посилаючись на те, що вони ще молоді і красиві.Коли у двадцять п'ять чи тридцять років проявляються непомітні перший зморшки, на них не звертають уваги. Через якийсь проміжок часу, на подив жінки, вона зауважує значно пристаріле і зів'яле обличчя.

Турбота про шкіру навколо очей

У кожної жінки прагнення бути завжди молодою і красивою закладено самою природою, але одного разу, підступні зморшки все одно поселяються на шкірі.

Як правило, першою під удар потрапляють ділянки шкіри в області очей, так як вона найбільш сприйнятлива до навколишнього середовища, тому і догляд за нею потрібно забезпечити особливий.

Догляд за шкірою обличчя взимку

Зі зміною сезону змінюються і правила догляду за обличчям, волоссям, рукам, ногами, словом, за всім нашим прекрасним тілом. З приходом зими ці правила змінюються кардинально. Якщо навесні і восени догляд - «лайт», влітку ми захищаємося лише від сонечка, то взимку в бій вступає «важка артилерія». Оскільки протистояти потрібно відразу багатьом негативним факторам.

Догляд за губами взимку

Найчастіше губи обвітрюються в холодну пору року. Хоча, буває, ця неприємність трапляється і влітку. Від сонечка, наприклад. Або від вітру. Або, якщо губи постійно кусати і облизувати. І в будь-який час року - через брак в організмі вітаміну В (рибофлавіну). Що ми можемо зробити для наших сексуальних губ? Дещо можемо. І повинні,особливо в холоди.

Взимку всі сили природи спрямовані на те, щоб нашкодити нашим губам. Тут і вітер, і мороз, і сонце, і сніг. Боротися допоможуть правила.

Догляд за шкірою обличчя після 45 років

Що робити? Навчитися знаходити час на себе. І щодня здійснювати процедури для шкіри. Щоб залишатися доглянутою, прекрасною і життєрадісною жінкою. Повірте, це можливо. Не дарма в сорок п'ять - «ягідка знову».

Після сорока п'яти приходять гормональні зміни. Настає старіння. Вже не дорослішання, і не зрілість. Ознаки старіння добре відомі всім.

Догляд за шкірою навколо очей

Догляд слід починати рано. Але полягає він аж ніяк не в безперервному змазуванні повік жирними кремами і препаратами від старіння. Наиглавнейшим елементом догляду за століттями і шкірою тут є її зволоження. Через тонкої структури, плюс відсутність підшкірного жиру, вона дуже швидко «сохне» і втрачає тонус. І вона завжди рухлива,тому розтяжки і зморшки - це питання навіть не часу.

Догляд за шкірою обличчя після 40 років

Звичайно, з віком шкіра аж ніяк не молодіє. Процеси регенерації сповільнюються. Епідерміс потовщується. Волокна колагену руйнуються. Підшкірний жир «тане». Активність сальних залоз знижується. Але подивіться на публічних леді - зірок, моделей. Не всі вони поголовно накачуються ботоксом і не вилазять з кабінетів хірургів. Мало того,сьогодні пластика не в моді. А результати, яких багато добилися, переконують - старість можливо подолати. І виглядати абсолютно шикарно навіть після сорока без хірурга.

Догляд за шкірою обличчя після 35 років

Чарівного зілля в магазинах не купиш. І навіть самостійно не приготуєш на власній кухні, користуючись магічними рецептами зі старих книг. Мало того, все менше чудес може трапитися після тридцяти п'яти. Тому забудьте про дешеві жіночих журналах і форумах, які радять «намазати обличчя корицею і тримати півгодини». Кориця, гірчиця, хрін,редька та інші «чудодійні» кошти - це не смішно й небезпечно. Особливо після зараз. У віці цьому догляд повинен бути професійним.

Як позбутися від подвійного підборіддя?

Підборіддя, на відміну від рук, ніг, очей, вух - парних органів - дан нам природою в єдиному екземплярі. Природа знає, що робить. Функціонально - цілком достатньо. Але з часом (або передчасно) підборіддя видозмінюється і починає «двоїтися». І під нашим оригінальним природним підборіддям з'являється другий - зовсім не природний і не оригінальний. Відбувається це не «само по собі», а внаслідок ряду причин: генетика, старіння шкіри, зайва вага. Позбутися від слідства (у вигляді подвійного підборіддя) можна лише усунувши причини його появи.

Люпин: 50% білка для захисту ДНК

Інтерес до люпину пояснюється, насамперед, високим в ньому якісного білка (до 50%), масла (до 20%), протеїну (до 40%), а також гірких алкалоїдів - лупаніна і лупінін.

Широко застосовується масло люпину в косметології, оскільки допомагає відновити пружність шкіри, активно бореться з негативним впливом вільних радикалів,уповільнює старіння і захищає ДНК.