Women Territory

Інтер'єр

Шпалери для спальні - правильний вибір

Сучасному господареві, що задумав ремонт у своїй квартирі, можна розгубитися від великої кількості варіантів і пропозицій. В даний час тих же способів обробки вертикальних поверхонь існує величезна кількість.

І все ж багато власників квартир традиційно віддають перевагу шпалерам, не виключенням є і обробка стін у спальні.Ця кімната несе важливу навантаження, саме тут людина відпочиває, набирається сил до нового робочого дня. При цьому кожен власник має свої уявлення про те, яким повинен бути дизайн приміщення.

Дача на балконі

В силу сформованих життєвих обставин або за станом здоров'я, не всі люди можуть влітку покинути свою квартиру. І замість посиденьок в затишному кафе і прогулянок по зеленій алейці, ви стаєте її бранцем. При відсутності навіть таких маленьких радостей страждає психіка і життя стає не мила. І в цій ситуації балкон врятує вас!

Облаштування балкона

Необхідно розлучитися зі старим мотлохом, який вмістив ваш балкон.

Красивий посуд - втілена мрія хозяюшки

Без чого неможливо уявити кухню і їдальню?

Звичайно, без посуду, яка потрібна з ранку, коли з'являється бажання підбадьоритися чашкою ароматної кави або чаю, і до пізньої ночі. А ще посуд називають «обличчям господині»: за її станом, стилю і краси судять про охайність власників, їх смаки та вподобання.

Мінімум простору - максимум затишку

Ми всі з вами хочемо, що б наше житло було затишним, красивим і функціональним. В цьому плані найскладнішою кімнатою, звичайно, буде кухня, вкрай важко поєднати в одній кімнаті процес приготування їжі і зону для її комфортного та естетичного вживання.

У цій статті ми з вами розберемо основні моменти з благоустрою кухонної зони.Найперше чому варто приділити увагу - це ергономічність, а це означає мінімум речей і максимум функціональності, особливо це актуально для малогабаритних кухонек. Постарайтеся, що б ви менше бігали при готуванні між раковиною, обробною зоною і плитою, адже будь-яка господиня знає, скільки часу і нервів йде на цей "марафон".

Домашній інтер'єр

Оформлення домашнього інтер'єру підпорядковується кільком обов'язковим правилам. Найлегше їх виконувати, якщо робота починається з нуля, з чистого аркуша. Новий будинок або ремонт в старій квартирі відкривають неозорі простори для творчості. Звернути увагу варто на підбір оздоблювальних та будівельних матеріалів. Можливо,цю проблему взяли на себе чоловіки. Але жінці не зайве тримати питання на контролі, коли вона розмірковує, як оформити інтер'єр вітальні і всіх інших приміщень свого будинку.

Як оформити інтер'єр залу? (фото)

Зал - саме просторе приміщення. З одного боку, це добре: більше площа, більше варіантів. З іншого, в надаваних можливостях легко «загубитися». Простір залу дозволяє використовувати різні стилі. Як облаштувати зал, витримавши загальний стиль і не перевантаживши інтер'єр? Давайте подивимося.

Добре, якщо обробки у вашого будинку немає зовсім.Ви маєте «чисте полотно» і можливість створити на ньому картину своєї мрії. Вам хочеться все - камінну зону, їдальню зону, барну зону, розкішну сходи на другий поверх, інтимний куточок для релаксації, акваріум ... Насамперед потрібно чітко вирішити, де що буде розташовуватися. Потім думати про те, яким все буде.

Як оформити інтер'єр вітальні? (фото)

Чому важливо інтер'єр вітальні зробити унікальним? Це (зазвичай) - сама простора кімната в будинку. У ній співіснують і перетинаються інтереси всіх мешканців будинку і їх гостей. Тому головним завданням при оформленні вітальні є створення комфортного середовища проживання для кожного і всіх. Ми розглянемо класичний варіант оформлення інтер'єру вітальні і наведемо рекомендації колірного оформлення цього приміщення.

Яку вибрати ванну?

Термін служби будь-якої ванни п'ятнадцять років, мінімум. Тому «Яку вибрати ванну?» - Питання не пусте. Можливості сьогодні для вибору не обмежені. Бажаєте забезпечити собі і домочадцям п'ятнадцять років комфорту? Варто заздалегідь дізнатися про переваги і ймовірних недоліки різних типів ванн.

Ванна чавунна

Сама «стародавня» і популярна.До цих пір користується незмінним попитом. Причому, вибирають їх аж ніяк не консерватори і не ті, хто до цих ваннам звик. Головний фактор на користь придбання саме чавунної ванни - поєднання міцності c довговічністю.

Модний дім - інтер'єр (фото)

Щорічно в моду входять нові стилі дизайну жител. Іноді це - «забуте старе». Витягти з «курних скринь» якусь бабусину лампу або мамину кришталеву люстру - і ви вже в тренді. Які стилі оформлення інтер'єру популярні сьогодні? На «піке» дизайнерської моди їх сім. Інтер'єр 2013 може бути виконаний в одному з наступних напрямків.

«Фотодизайн» квартири

Сьогодні такий прийом в дизайні житлових приміщень став дуже популярним. Його плюси цілком очевидні: знімки прикрашають стіни, роблять стильною кімнату. При цьому надають інтер'єру якусь індивідуальність. Ваш будинок набуває нове обличчя, а старі стіни і предмети отримують друге життя. Причому, зауважимо, без великих фінансових вкладень і глобальних енерговитрат. Ми підкажемо вам, як зробити «фотодизайн» квартири вдало, а головне - гармонійно. Для цього всього лише потрібно сімейні фотографії і трохи творчого запалу.