Women Territory

Домашні вихованці

Домашній акваріум

Як вибрати? Де встановити? Ким заселити?

Практично в кожному будинку поряд з людьми мешкають небудь домашні вихованці. Вони роблять наше життя більш цікавим, насиченим і затишною. Вони перетворюються на членів сім'ї і як ніхто інший вміють відволікати нас від сумних думок і піднімати настрій. Одні заводять кішку, інші - собаку, треті - хом'ячка, когось тягне на екзотичних тварин. А хтось стає справжнім поціновувачем рибок і відправляється на пошуки відповідного житла для своїх майбутніх вихованців.

Дев'ять причин завести кішку

Причини, за якими ми заводимо домашніх вихованців, досить різноманітні. Одні з нас підбирають їх на вулиці з жалю. Інші компенсують таким чином потреба піклуватися про когось. Самотні жінки знаходять в «обличчі» домашнього вихованця і одного, і відраду, і об'єкт любові. Не всі наважуються завести собаку. Це велика відповідальність, зміна розпорядку, звичок і правил вашому житті. Кішка - інша справа. Вона вміє не бути тягарем - залишитися незалежною, самодостатньою і ... люблячою.

Причина 1. Тривалість життя

Гламурні собачки - вічна любов чи данина моді?

Маленькі собачки набирають все більшу популярність і підкорюють наші серця. Ці милі створіння стали звичними супутниками гламурних красунь на вечірках, модних показах, червоних доріжках. Проте варто зауважити, що для багатьох людей декоративна собачка - це не просто модний аксесуар, але, в першу чергу, вірний і ласкавий друг.