Women Territory

Дім

Все для літнього відпочинку

Ось воно - літо! Нарешті можна поніжитися на пляжі, погуляти по лісі або сховатися від усіх в відокремленому будиночку в горах. А можна просто залишитися вдома - і отримати максимум задоволення від звичайного балкона або лоджії. У магазині ІКЕА знайдеться все для ваших літніх радощів - практична садові меблі, парасольки від сонця, яскраві тканини, ліхтарики на сонячних батарейках і інші товари для відпочинку.

Мульчування. Декоративне садівництво

Мульчування - комплексний прийом, що дозволяє не тільки поліпшити умови росту та розвитку рослин, але і підвищити декоративність посадок.

У самому загальному сенсі - це покриття поверхні грунту шаром якогось матеріалу. В якості такого матеріалу використовують різні плівки, папір, торф, тріску, тирсу, солому, соснову кору, лушпиння і т.п.Слово «мульча» - загальна назва сипучих матеріалів для покриття грунту (від англійського mulch - пухкий матеріал, солома, лісова підстилка. Деякі сучасні автори так і вживають це слово на англійський лад - «малчі»).

Шпалери для спальні - правильний вибір

Сучасному господареві, що задумав ремонт у своїй квартирі, можна розгубитися від великої кількості варіантів і пропозицій. В даний час тих же способів обробки вертикальних поверхонь існує величезна кількість.

І все ж багато власників квартир традиційно віддають перевагу шпалерам, не виключенням є і обробка стін у спальні.Ця кімната несе важливу навантаження, саме тут людина відпочиває, набирається сил до нового робочого дня. При цьому кожен власник має свої уявлення про те, яким повинен бути дизайн приміщення.

Оригінальні кімнатні рослини: непентес

Ці рослини завжди викликають непідробний інтерес практично у всіх, не дивлячись на те, любить людина рослини чи ні. У якомога пройти повз нього, якщо воно поводиться як хижак.

Одним з таких м'ясоїдних рослин є непентес. Його різні види зустрічаються на Філіпінах, в Малазії, на Суматрі і Барнео, в тропіках Австралії. Так давайте познайомимося з ними.

Смачний світ, склад приправ

Культура використання приправ прийшла до України з Індії, Афганістану, Кореї, Китаю, В'єтнаму, жителі яких цінують цілющі властивості деяких спецій. Приміром, перцю приписують антисептичні властивості, багато допомагають підвищити імунітет, поліпшити обмін речовин. На Кавказі особливо популярною є суміш під назвою «хмелі-сунелі» -приправи, склад яких включає майоран, що має дуже багато лікувальних властивостей - від допомоги при нежиті до серцевих захворювань. В Україні ж господині часто додають в їжу свіжі та сушені трави - кріп, петрушку, кінзу, базилік, часник, а також перець і гірчицю, яка є обов'язковим інгредієнтом самого популярний соусу - майонезу.Ці приправи допомагають і блюда зробити апетитніші, і імунітет міцніше, активізуючи захисні сили організму.

Вибираючи натуральну постільну білизну, вибираємо здоров'я

Людина значну частину свого життя проводить уві сні. Тому дуже важливо, щоб місце відпочинку було комфортним і безпечним. Особливо це стосується постільної білизни, яке контактує з нашою шкірою.

Сучасний асортимент текстилю багатий натуральними і якісними тканинами, що надають сприятливий вплив на здоров'я людини. Це комплекти постільної білизни з таких натуральних волокон, як бавовна, льон, шовк і бамбук. Бавовна і льон нам відомі давно, тому поговоримо про останні два - як про самих-самих.

Як зробити домашнє вино?

Домашнє вино зазвичай виходить кріплене. Особливо солодке. Сировина для приготування вина будинки береться саме різне. У поєднанні з «індивідуальним підходом» це дозволяє отримати різноманітні вина, з різними смаковими та ароматичними якостями. Головними складовими процесу отримання вдалого вина є: стерильність,терпіння і відмінна якість сировини.

ТОП-10 корисних кімнатних рослин

Квіти - прикраса будь-якого будинку. Але, набагато практичніше, коли виростають будинки представники флори крім свого естетичного впливу мають корисними властивостями. Адже навіть будинок, який за відомою приказкою повинен бути «фортецею» може таїти чимало небезпек для нашого здоров'я. Будівельні матеріали, використані при ремонті,випаровування від численних косметичних спреїв і освіжувачів повітря - все це буквально руйнує імунну систему людини. Хоча порятунок є - це корисні кімнатні рослини.

Непентес - ефектний домашній хижак

Рослина вельми цікаве. Воно відноситься до рослин-хижаків. Листя великі, чергові, з вираженою середньою жилкою. Черешок переходить плавно в тонкий вусик. На кінчику вусика висить забавний, що нагадує яскрава квітка глечик - пастка для комах. У різних видів рослини кувшинчики розрізняються розміром, формою і забарвленням.Їх довжина може бути 3 сантиметри, а може - 50 сантиметрів (залежить від виду).

Годжі - ягоди безсмертя

Годжі мають унікальний за своїм багатством склад. В них - набагато більше антиоксидантів, ніж в будь-яких інших фруктах або овочах. 21 мінерал, 18 амінокислот, вітаміни, германій, - ось лише частина того безцінного дару, яким природа наділила цю ягоду. Завдяки такому дивовижному хімічним складом,ягоди годжі визнані справжнім джерелом здоров'я та довголіття.